Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Nuo pirmadienio J. Kunčino viešojoje bibliotekoje – daugiau paslaugų

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.  •    •  14:36, 2020-05-15
Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos nuotr.

Sušvelninus karantino sąlygas, Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje nuo gegužės 18 dienos bus teikiama dar daugiau paslaugų. Be knygų skolinimo į namus, dar bus galima naudotis kompiuteriais, skaitykloje skaityti knygas (tiesa, nuo laikraščių ir žurnalų dar teks susilaikyti), veiks kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos. Biblioteka dėl vartotojų saugumo laikosi paslaugų atvėrimo etapiškumo, t. y. paslaugų kiekis didinamas palaipsniui, kol bus saugu grįžti prie visiškai įprasto bibliotekos darbo ritmo.

 

PAGAL NUO GEGUŽĖS 18 DIENOS ĮSIGALIOSIANČIĄ TVARKĄ (LAIKINĄSIAS LANKYTOJŲ APTARNAVIMO TAISYKLES SKAITYKITE ČIA):

 

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje teikiamos šios paslaugos*:

 

knygų skolinimo į namus,


knygų skaityklos (tik centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2),


prieigos prie interneto (tik centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2 ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, Topolių g. 21),


kopijavimo, spausdinimo, skenavimo.

 

* Vidzgirio filiale lankytojai neaptarnaujami (tikslesnė informacija – tekste toliau).

 

Darbo dienomis aptarnavimo laikas – nuo 10 iki 18 val. Centrinė biblioteka (Seirijų g. 2) ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (Topolių g. 21) lankytojus aptarnauja ir šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

 

Kokiomis sąlygomis teikiamos paslaugos?

 

Paslaugos teikiamos karantino sąlygų besilaikantiems lankytojams. Knygos išduodamos tik pagal išankstinius užsakymus internetu arba telefonu, o prieiga prie interneto suteikiama tik pagal išankstinę registraciją telefonu.

 

Knygų užsakymas telefonu:

 

Iš centrinės bibliotekos, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, iš Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523, iš Pirmojo Alytaus filialo, Jiezno g. 2 – tel. (8 315) 72 775, iš Informacijos ir laisvalaikio centro, Vilties g. 34 – tel. (8 315) 34 806

 

Prieigos prie interneto (iki 1 val. trukmės) užsakymas telefonu:

 

Centrinėje bibliotekoje, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523

 

Kaip vyksta knygų užsakymas?

 

Skaitytojas užsisako norimus leidinius internetu arba telefonu iš centrinės bibliotekos arba norimo filialo (išskyrus Vidzgirio filialą, kuris šiuo metu perkraustomas į kitas patalpas).

 

Knygų užsakymas internetu vyksta įprastu būdu. Tuos, kurie iki šiol nesinaudojo nuotolinėmis paslaugomis, kviečiame pradėti jomis naudotis – mokomasis filmukas ČIA

 

Ko kol kas negalima atlikti?

 

Kol kas negalima naudotis periodikos skaityklomis (skaityti laikraščių ir žurnalų), Išmaniąja jaunimo erdve, mokymais grupėmis, įrišimo paslaugomis ir kt. Šios paslaugos palaipsniui vėl bus pradėtos teikti, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje.

 

Ką daryti, jeigu esu Vidzgirio filialo lankytojas?

 

Iš Vidzgirio filialo pasiskolintas knygas be delspinigių galima turėti tol, kol filialas duris atvers Likiškėlių progimnazijos patalpose (atidarymo data dar yra tikslinama). Kaip žinia, skaitytojo bilietas galioja visose bibliotekose, tad, kol vyksta Vidzgirio filialo perkraustymo darbai, knygas galima skolintis iš kitų filialų. Knygas reikia grąžinti į tą filialą, iš kurio jos buvo paimtos.

 

Saugokimės ir saugokime kitus!

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai