Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Nuo kamščių prie „Lidl“ bandys gelbėti papildoma juosta Jazminų gatvėje

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:25, 2019-09-03
Saugaus eismo komisijos nariai nusprendė įrengti papildomą eismo juostą išvažiavimui iš Jazminų į Naująją gatvę.
AlytusPlius.lt nuotr.

Po ilgų svarstymų, kaip pagerinti eismo sąlygas Jazminų gatvėje, netoli prekybos centro „Lidl“, sprendimas pagaliau priimtas ir gali būti, kad eismo sąlygos pagerės jau šiais metais.

 

Saugaus eismo komisijos nariai nusprendė įrengti papildomą eismo juostą išvažiavimui iš Jazminų į Naująją gatvę. Ji būtų projektuojama nuo išvažiavimo iš prekybos centro iki Naujosios-Jazminų-Vilties gatvių žiedinės sankryžos. Planuojama, kad papildomai įrengta juosta iš prekybos centro aikštelės būtų galima sukti tik į dešinę.

 

„Prekybos centro atstovai nori pagerinti eismo sąlygas parduotuvės lankytojams, sumažinti automobilių srautus. Ta gatvė iš tiesų „apkrauta“. Šalia – prekybos centras, turgus, daugiabučiai namai, eismas intensyvus. Tad mes ieškome sprendimų, kurie palengvintų eismo sąlygas.

 

Dėl pėsčiųjų saugumo įrengėme atitvarus, dabar nutarėme projektuoti papildomą eismo juostą, kad būtų patogiau vairuotojams. Diskutuojame su projektuotojais, kaip tai padaryti kuo geriau, kad pokyčiai būtų efektyvūs ir sumažėtų „kamščiai,“ – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys, Saugaus eismo komisijos pirmininkas.

 

Tikėtina, kad papildoma eismo juosta bus įrengta dar šiemet, tačiau tai priklausys nuo, kaip greitai bus paruoštas projektas ir rastas geriausias variantas.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra