Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Noriu išmokti kalbėti angliškai – ką man daryti? Kalbėti!

AMES informacija  •    •  11:03, 2019-10-27
Šnekamosios anglų kalbos kursus veda mokytoja Jurgina Kaškonienė.
AMES nuotr.

Nemokant kalbėti angliškai šiais laikais gyventi gal ir įmanoma, bet tikrai sudėtinga. Tad ką daryti? Specialistų atsakymas ir patarimas vienas – kalbėti!

 

Kada ir kur? Šeštadieniais, šnekamosios anglų kalbos kursuose, kuriuos rengia užsienio kalbų mokyklos AMES Alytaus filialas.

 

„Šie kursai atsirado atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius. Pastaruoju metu vis daugiau suaugusių žmonių kreipiasi sakydami, kad nori mokytis būtent šnekamosios kalbos“, - sakė AMES Alytaus filialo vadovė Viktorija Kakauskienė.

 

Tad šį rudenį ir pradedami rengti tokie kursai, kuriuose daugiausia dėmesio ir laiko bus skiriama kalbėjimui lavinti. „Nors kalbėjimo įgūdžiams daug dėmesio skiriama visų mūsų mokykloje vykstančių užsiėmimų metu, gramatikai paliekant mažiau laiko, šnekamosios kalbos kursuose visas laikas yra skiriamas kalbėjimui“, - pastebėjo V. Kakauskienė.

 

Žinoma, neturintiems jokių anglų kalbos pradmenų ar turint tik minimalias žinias, diskutuoti šia kalba būtų sudėtinga, bet pasiekusieji B1-B2 žinių lygį drąsiai gali rinktis šnekamosios anglų kalbos kursus ir rudens šeštadienius praleisti įdomiai bei prasmingai, kad atėjus intensyviam kelionių metui, būtinybė kalbėti angliškai keltų ne stresą, o malonumą.

 

Šnekamosios anglų kalbos kursai suaugusiems vyks šeštadieniais. Jie prasidės 9 val. 30 min. ir tęsis dvi akademines valandas.

 

AMES Alytaus filialas jau turi tokių kursų organizavimo patirties – jie vyko ir praėjusią vasarą bei sulaukė nemenko susidomėjimo ir gerų įvertinimų. 

 

„Šnekamosios anglų kalbos kursai – tai puiki galimybė prisiminti ir lavinti turimas anglų kalbos žinias, išmokti naujų frazių, žodžių ir, žinoma, įgyti pasitikėjimo savimi bei drąsiau kalbėti angliškai atostogų, komandiruočių bei susitikimų metu“, - sako AMES Alytaus filialo vadovė V. Kakauskienė ir primena, kad  norintys mokytis kalbų darbo dienomis, tą gali daryti vakarais, kai vyksta įprasti kursai įvairaus žinių lygio grupėms – laukiami ir tik pradedantieji, ir toli pažengusieji.

 

AMES Alytaus filialas

8 624 02989

el.p. alytus@ames.lt

 www.ames.lt

Komentarų nėra