Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Norite išnuomoti būstą? Alytaus rajono savivaldybė turi pasiūlymą

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:55, 2019-11-19
Asociatyvi nuotr.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybėms ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.

 

Alytaus rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomos pagrindais aprūpinti asmenis ir šeimas būstais, esančiais Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų. Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą, prašome kreiptis į Alytaus rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos skyrių telefonu   (8 315) 55 538 arba el. paštu dovile.petkeviciene@arsa.lt.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra