Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Norintys išnuomoti būstą Alytuje gali kreiptis ir į savivaldybę

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  16:05, 2020-02-07
Savivaldybei siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomo remonto.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė informuoja, kad nuo 2019-09-01 įsigaliojusiame Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme (toliau – Įstatymas) įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros forma – Socialinio būsto fondo plėtra, nuomojant būstą rinkoje.

 

Iš valstybės lėšų  finansuojama  būstų nuoma ne trumpesniam  kaip 5 metų laikotarpiui iš fizinių ar juridinių asmenų, galimi ir 10-20 metų nuomos terminai. Nuomojamu būstu bus aprūpinami asmenys ir šeimos, turintys teisę į socialinio būsto nuomą ir įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą.

 

Fiziniai ir juridiniai asmenys, pageidaujantys ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomoti savo būstą, kviečiami kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrių ir teikti pasiūlymus.

 

Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomo remonto. Nuomos kaina paskaičiuojama pagal patvirtintą formulę, įskaitant turto vertintojo nustatytą būsto kainą.               

 

Daugiau informacijos teikiama: tel. 8 626 564 60,  8 315 55 115, Auksė Juonienė Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra