Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Netikėta dovana priminė, koks svarbus laikas sau: tokio rezultato nesitikėjo

Raimonda Bernatavičienė  •    •  10:39, 2023-12-18
Iš kairės: J. Staugaitis, L. Skottowe.
Masažo studijos „Energijos balansas“ nuotr.

Po dvidešimt šešerių Anglijoje praleistų metų į savo gimtąjį miestą Alytų sugrįžusi Lijana Skottowe teigia esanti užtikrinta, kad priėmė teisingą sprendimą. Nors nuogąstavimų, kaip pavyks įsitvirtinti – būta, dabar moteris įsitikinusi, jog tikėjimas neretai yra stipresnis už bet kokias baimes. Būtent jis alytiškę ir lydėjo verčiant naują gyvenimo puslapį – sugrįžus ir pradėjus dirbti masažo specialiste savo „Energijos balanso“ studijoje.

 

Dar vis per mažai mylime save

 

„Didelė laimė ir laisvė daryti tai, kas patinka. Ypač ten, kur tavo namai. O visi pas mane ateinantys žmonės – mano turtas. Jiems padėdama ir sulaukdama dėkingumo žodžių dėl pagerėjusios savijautos, ir pati jaučiu vien teigiamas emocijas. Jie išties geba mane nustebinti gerąja prasme. Tas atgalinis ryšys man, kaip specialistei, labai svarbus.

 

Viską darau nuoširdžiai, masažo metu stengiuosi perduoti ir savo vidinę ramybę. Tikiu, kad atėję klientai gauna visą puokštę naudos ir gėrio sau. Bėda tik ta, kad mes per mažai save mylime“, - pasakojo masažo meistrė.

 

Moteris pastebi, kad pasiteiravus, kada paskutinį kartą skyrė kokybiško laiko sau, kada save palepino, žmonės neretai susimąsto, mat patys to momento nebeprisimena. Natūralu – namai, darbai, bėgimas – ir pats tarsi išnyksti kasdienybės maratone, o į save atsigręži tik tada, kuomet pajauti kokius nors fizinius negalavimus. Blogiausia, kad net ir tuomet ne visi skuba ieškoti pagalbos. Kiti tiesiog būna nusiteikę laukti, atidėlioti ir viltis, jog problema išsispręs pati savaime.

 

Kaip pasakojo Lijana, ji savo klientus, pažįstamus, artimuosius visada ragina nepamiršti rūpintis savimi, paskatinti tai daryti ir šeimos narius, giminaičius, draugus, kolegas.

 

Įsiklausykime į kūno siunčiamus signalus

 

„Labai svarbu įsiklausyti į tuos pirmuosius kūno siunčiamus signalus, kad vėliau jie netaptų didele ir rimta problema. Išgirdus ir atkreipus dėmesį, ką mums sako mūsų kūnas, galima labai nesunkiai pagerinti savo sveikatą, kad nereikėtų kęsti skausmų. Masažo specialistas ir yra tas asmuo, kuris gali ištiesti pagalbos ranką, tik reikia ateiti“, - kalbėjo alytiškė.

 

Norėdama paraginti žmones labiau rūpintis savimi, Lijana nusprendė vienam jų skirti dovaną – kuponą masažų sesijai. Jis buvo įteiktas balandžio mėnesį Alytuje vykusio Jurgos Šeduikytės koncerto „Meilės sau diena“ metu, kuris skatino  išpildyti savo svajones, pasinaudoti neišnaudotomis galimybėms, mylėti save!

 

„Kadangi koncertas turėjo savotišką meilės sau misiją, Jurga susisiekė su manimi ir pasiūlė vykstant koncertui kažkam įteikti dovaną, kaip simbolinį paskatinimą nepamiršti savęs. Ant scenos nuskambėjo Jurgos prašymas: „pakelkite rankas tie, kam labiausiai trūksta meilės sau“. Rankų į viršų buvo pakelta išties nemažai, bet taip jau susiklostė, kad dovana atiteko pirmajam ranką pakėlusiam alytiškiui.

 

Jis apsilankyti masažo studijoje neskubėjo, bet galop visgi atėjo. Jam buvo skirta kelių masažų sesija, mat jei žmogus turi kokią nors problemą, gali prireikti ir daugiau nei vieno masažo.

 

Malonu, kad vyriškis po to labai gražiai atsiliepė apie suteiktas paslaugas, dėkojo už pagalbą ir pats teigė, kad nesitikėjo sulauksiąs tokio efekto. Tai girdėti tikrai džiugu, nes tuomet žinai, kad tavo darbai išties turi vertę, yra reikšmingi“, - pasakojo masažo specialistė.

 

Laimėjęs dovaną – tokio efekto nesitikėjo

 

Dovanų kuponą masažams laimėjęs alytiškis Justinas Staugaitis, įmonės „Pramus“ vadovas, juokavo, jog yra tipinis lietuvis vyras ir tokiems dalykams kaip masažas tiesiog neatrasdavo laiko, galvodavo, kad verčiau tegul eina šeimos nariai, o pats nuspręsdavo: gal kada kitą kartą.

 

„Įdomu tai, kad idėja buvo tokia, jog koncerto metu gautos dovanos negalima niekam perleisti. Maniau, kad gal žmonai perduosiu ir nueis. Moterys tarsi savimi rūpinasi labiau, o mes, vyrai, jau tokie esame – jei nepaskatins, tai kažin, ar nueisime (red. juokiasi).

 

Na, bet apsilankiau, ir paskui žmonai juokaudamas sakiau, kad tas koncertas ir masažai ne tik pagerino sveikatą, bet ir labai gerai sustygavo visas mintis, tad ir darbinius klausimus padėjo išspręsti. Gal to ir reikėjo – skirti laiko sau“, - įspūdžiais dalinosi J. Staugaitis.

 

Jis teigė pats nesitikėjęs, gal po kelių masažų gali būti toks rezultatas. Alytiškis sakė besidžiaugiantis, kad žengė tokį žingsnį. Turėjo su nugara susijusių problemų, o dabar jaučiasi žymiai geriau.

 

„Kai nereikia kęsti skausmų, tai ir nuotaika geresnė, ir pasaulis šviesesnis. Kartais iš tiesų verta nueiti pas profesionalus“, - sakė J. Staugaitis.

 

 

Dovanų kuponais pradžiugins ir artimus žmones

 

Vyras teigia supratęs, kad kartais laikas sau yra pati geriausia dovana. Tad prieš šventes jis apsilankė masažo studijoje „Energijos balansas“ ir įsigijo dovanų kuponų, kuriuos įteiks artimiesiems, verslo partneriams.

 

Artėjančių švenčių proga Lijana linki visiems sveikatos, kuri padėtų įgyvendinti išsikeltus tikslus, balanso savo gyvenime ir vidinės ramybės. Kalėdų proga dovanokime rūpestį, kokybišką laiką sau!

 

O po Naujųjų metų studijoje „Energijos balansas“ bus galima išbandyti ir kobido masažą!

 

„Mano tikslas, kad masažas leistų geriau pasijusti tiek fiziškai, tiek emociškai. Norisi žmonėms tuo pačiu perduoti ir dalį savo vidinės ramybės, kuri taipogi labai svarbi mūsų visų gyvenimuose“, - sakė alytiškė.

 

Masažo studija „Energijos balansas“:

 

Adresas: Naujoji g 50, Alytus

Tel.:+370 652 71164

El. p: info@energijosbalansas.lt

http://energijosbalansas.lt/

FB.: https://www.facebook.com/energijosbalansas

Kaip įsigyti dovanų kuponus: https://energijosbalansas.lt/padovanokite-masaza/

 

 

 

 

Užs. Nr. 18/12/23

 

Komentarų nėra