Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nerimastingas laukimas: narai šukuoja ežerą Dzūkijoje, ieškoma jauno vyro (PAPILDYTA)

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:16, 2022-06-23
Sagavo ežere ieškoma galimai nuskendusio vyro.

Ugniagesiai-gelbėtojai jau antrą parą ieško Lazdijų rajone esančiame Sagavo ežere galimai paskendusio jauno vyro. Pirminiais duomenimis, nelaimė nutiko apvirtus baidarei: vienam ja plaukusiam vyrui išsigelbėti pavyko, o kito – lig šiol ieško narai.

 

Apie nelaimę specialiosios tarnybos buvo informuotos trečiadienį vakare. Gelbėtojai, medikai atvyko prie Seirijų seniūnijoje esančio Sagavo ežero, prasidėjo vyriškio paieška, kuri buvo nesėkminga. Ketvirtadienį paieškos tęsiamos.

 

 

Šaltinių duomenimis, kelių žmonių kompanija buvo atvykusi į poilsiavietę prie ežero ir ruošėsi Joninių šventei. Du vyrai baidare išplaukė į ežerą, o ši apvirto. Spėjama, kad apie 30 metų vyriškis nuskendo, tačiau, kol jis nesurastas, neprarandama vilties.

 

Pasak aplinkinių, atvykę poilsiautojai buvo ne vietiniai, ne iš Dzūkijos krašto.

 

PAPILDYTA

 

Paieškų atomazga – liūdna. Kaip patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Dzimidienė, 12.15 val. minėtame ežere buvo rastas ir į krantą ištrauktas vyriškio kūnas.

 

Šį faktą patvirtino ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė. Policijos atstovė taip pat patikslino, kad nuskendusiam vyrui yra 29 metai. Jis – Kauno rajono gyventojas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai