Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nematyti kadrai: į teismą vedamas ketvirtas įtariamasis dėl egzekucijos Lazdijuose

Raimonda Bernatavičienė  •    •  13:48, 2020-10-16

Iš pat ryto penktadienį į Alytaus apylinkės teismo rūmus buvo atvesdintas vyras, įtariamas dėl savaitės pradžioje įvykusios žiaurios egzekucijos Lazdijuose. Tai – vienas iš keturių įtariamųjų, kuriam dar ligšiol buvo nepaskirta kardomoji priemonė. Tačiau šiandien atėjo ir jo eilė.

 

Į teismą vedamo 23 metų vyro ranka grandine buvo prirakinta prie pareigūno rankos. Vėliau jam buvo uždėti antrankiai.

 

Įtariamasis atrodė ramus, tik mestelėjo, kad nenori būti filmuojamas.

 

Teismas leido vyriškį suimti dviem mėnesiams.

 

 AlytusPlius.lt primena, kad  iš viso dėl įvykio Lazdijuose buvo sulaikyti keturi įtariamieji: vienas nusikaltimo organizatorius, kiti – vykdytojai. Visi jie – iš Vilniaus apskrities.

 

Trys įtariamieji buvo sulaikyti dar antradienį. Vienas 28 metų vyras iš pat ryto buvo sulaikytas Vilniaus apskrityje. Kitas įtariamasis buvo sulaikytas tą pačią dieną, apie 13 val., Lazdijų apskrityje. Vakare Varėnos rajone įkliuvo ir trečiasis įtariamasis.

 

Trečiadienį policija sulaikė ir ketvirtąjį įtariamąjį – 23 metų vyriškį, kuris ligšiol dar nebuvo patekęs į teisėsaugos akiratį. Šiandien jam ir buvo paskirta kardomoji priemonė.

 

Kitiems trims vyrams, kurie anksčiau jau buvo teisti, paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai trims mėnesiams.

 

Didelį atgarsį sukėlęs nusikaltimas Lazdijuose įvyko pirmadienį. Apie 13 val., į Lazdijuose, Kauno gatvėje, esantį namą įsiveržė trys kaukėti asmenys, kurie surišo 36 metų moterį ir trylikametę dukrą. Grįžęs į namus 42 metų vyras taip pat buvo surištas, sumuštas ir padegtas.

 

Nukentėjusysis teisėsaugai taip pat žinomas – tris kartus teistas už disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai