Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nemalonumai pareigūnui – įtariama, kad ėmė kyšius iš prostitučių

Parengta pagal Policijos departamento informaciją  •    •  13:33, 2020-12-17
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Į nemalonumų liūną pateko Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjas. Įtariama, kad jis iš seksualines paslaugas teikiančių moterų reikalaudavo kyšio dėl to, kad jos nebūtų patrauktos administracinėn atsakomybėn.

 

Tyrimo metu surinktais duomenimis paaiškėjo, kad tokie dalykai galimai vykdavo tarnybos metu. Įtariama, jog pareigūnas iš seksualinių paslaugų teikimu užsiimančių asmenų už savo neteisėtą neveikimą vykdant įgaliojimus, (už tai, kad nebaustų už vertimąsi prostitucija) provokavo duoti kyšius ir juos priimdavo savo naudai.

 

37 metų tyrėjas laikinai sulaikytas buvo gruodžio 15 dieną. Jam pareikšti įtarimai dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų padarymo (kyšininkavimo bei piktnaudžiavimo).

 

Lazdijų policijos komisariate dirbantis pareigūnas, tarnaujantis beveik 17 metų, nuo vakar, gruodžio 16 d., nušalintas nuo užimamų pareigų. Jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas.

 

Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai