Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Nelaimingas rytas: pėsčiųjų perėjoje automobilis partrenkė vyrą (PAPILDYTA)

Raimonda Andriulionytė  •    •  9:31, 2019-08-16
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytuje penktadienio rytas prasidėjo nelaime. Policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai  skubėjo į Naująją gatvę. Buvo gautas pranešimas, kad pėsčiųjų perėjoje, netoli prekybos centro „Rimi“ automobilis partrenkė žmogų, jis kraujuoja.

 

Paaiškėjo, jog vyriškį apie 7 valandą partrenkė automobilis „Škoda“. Pėsčiasis nukentėjo nežymiai, jam sužalota nosis. Nukentėjusiam vyriškiui pagalbą suteikė medikai.

 

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

 

PAPILDYTA

 

Kaip po 11 valandos patikslino policijos atstovė, automobilis vyriškį partrenkė ne pėsčiųjų perėjos ribose, o maždaug 10 metrų iki jos. Remiantis pirminais duomenimis, automobilis važiavo Naująją gatve nuo Alytaus sporto ir rekreacijos centro link autobusųs stoties pusės. Vairuotojas sustojo prie šviesoforais reguliuojamos pėsčiųjų perėjos ir užsidegus žaliam šviesoforo signalui pradėjo važiuoti. Jam pajudėjus, staiga nuo autobusų stotelės į gatvę išbėgo ir ją įstrižai kirsti bandė 75 metų vyriškis. Tada ir įvyko susidūrimas. 

 

Pėsčiasis buvo išgabentas į ligoninę.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra