Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Nelaimė darbo vietoje – remontuojamas automobilis prispaudė vyrą

Raimonda Andriulionytė  •    •  10:21, 2019-09-06
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Dėl ketvirtadienį įvykusios tragiškos nelaimės vienoje Alytaus bendrovėje, kai žuvo darbuotojas, tyrimą pradėjo ir policija, ir Darbo inspekcija. Bus aiškinamasi visos įvykio aplinkybės ir priežastys, lėmusios tokią nelaimę.

 

Nelaimė Naujojoje gatvėje esančios bendrovės teritorijoje įvyko ketvirtadienį ryte, apie 8.42 val. Pirminiais duomenimis, bendrovės vairuotojas remontavo sunkiasvorį automobilį „Mercedes Benz“. Po to vyriškis norėjo patikrinti, ar viskas gerai, ir neįlipęs į automobilį bei palikęs įjungtą atbulinę pavarą, bandė jį užvesti. Transporto priemonė pajudėjo ir vyriškį prispaudė prie kito automobilio priekabos. 58 metų darbuotojas neišgyveno.

 

Apie nelaimę buvo pranešta ir policijos pareigūnams, ir Darbo inspekcijos darbuotojams. „Vakar buvo gauta informacija, kad bendrovėje „Ordo“ įvyko nelaimingas atsitikimas darbe. Jo metu žuvo darbuotojas. Inspektoriai nuvyko į įvykio vietą, aiškinosi situaciją, aplinkybes, apklausė liudininkus ir pradėjo tyrimą dėl nelaimingo atsitikimo darbe“, - sakė Valstybinės darbo inspekcijos Alytaus skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Sigitas Leskauskas.

 

Ikiteisminį tyrimą dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo pradėjo ir Alytaus policija.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra