Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 677

Nekviesti svečiai gimtadienio šventėje: prireikė ir policijos, ir medikų

Raimonda Andriulionytė  •    •  9:03, 2019-08-14
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Po savaitgalį vykusios gimtadienio šventės jos dalyviams tenka varstyti gydymo įstaigų ir policijos komisariatų duris. Šventės dalyviai tvirtino, kad į privačią teritoriją įsiveržė keliolika teleskopinėmis lazdomis ir ašarinėmis dujomis apsiginklavusių asmenų, kurie užpuolė ir sumušė šventusius žmones.

 

Vienas jų, 20- metis vaikinas, dėl patirtų sužalojimų buvo išgabentas į Varėnos ligoninę, o po to pervežtas į Vilnių. Šventės dalyviai teigė, kad visi žmonės vienaip ar kitaip nukentėjo, buvo apgadintas privatus turtas.

 

Visa tai vyko sekmadienio naktį, Varėnos rajone, Merkinėje, privačiame name, kur buvo švenčiamas 34-erių vyriškio gimtadienis. Kaip pasakojo liudininkai, į namą įsiveržė maždaug 15 asmenų, kurie ėmė siautėti ir smurtauti.

 

„Užpuolimo pasekmės buvo žiaurios. Šventės dalyviai negalėjo kvėpuoti nuo į vidų pripurkštų ašarinių, pipirinių dujų, visur buvo pasipylęs kraujas, ant nukentėjusiųjų kūnų – akivaizdžios nuo teleskopinių lazdų likusios mėlynės, prakirstos galvos“, - pasibaisėjusi pasakojo šventėje dalyvavusi mergina.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė informavo, kad pranešimas apie muštynes buvo gautas sekmadienio naktį, apie 2 valandą. Į įvykio vietą nuvyko pareigūnai, medikai. Policija apklausinėjo asmenis, tikslinosi aplinkybes. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

 

Policija ir toliau aiškinasi incidento priežastis, nes kol kas jos – su daug nežinomųjų. Policijai gali tekti apklausti apie 30 asmenų – 15 šventės dalyvių ir antra tiek įsibrovėlių. Tada ir paaiškės, kur slypi to vakaro įvykių priežastys ir dėl ko viskas prasidėjo.

 

Užsimenama, kad konfliktas prasidėjo gerokai anksčiau, tačiau prieš tai jis buvo žodinis. Teigiama, kad į gimtadienį įsibrovę jaunuoliai, gyvenantys aplink Merkinę esančiuose kaimuose, muštynes Merkinėje sukelia nebe pirmą kartą.  

 

„Tylėti negalime, kadangi vaizdas buvo tikrai kaip iš siaubo filmo. Žmonės matę viską savo akimis yra šoko būsenoje. Liudininkų yra begalė, tiek aplink gyvenantys kaimynai, kurie matė visą situaciją, tiek patys gimtadienį šventę žmonės, tiek policija“, - tvirtino su AlytusPlius.lt susisiekusi mergina, tikinti, kad viešumas padės pasiekti teisybės.

 

Sekmadienio nakties įvykių kontekste buvo minima ir vieno pedagogo pavardė. Esą jis taip pat dalyvavo muštynėse ir net jas inicijavo. Tačiau šis vyriškis pirmadienį kreipėsi į policiją dėl socialiniame tinkle apie jį paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos.

 

Kaip pasisuks policijos atliekamas tyrimas, kol kas neaišku. Neatmetama, kad muštynės kilo dėl asmeninių santykių, o jie – visuomet sudėtingi ir pilni netikėtumų.  

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra