Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Neįtikėtina: alytiškė sulaukė 106-ojo gimtadienio, pirmosios pasveikino slaugytojos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:15, 2023-11-10
Su 106 metų sukaktimi U. Veteikienę pirmosios pasveikino ambulatorinės slaugos bendrosios praktikos slaugytoja J. Gvazdauskienė ir slaugytojos padėjėja A. Kazlauskienė.
Jurgio Kochansko nuotr.

Sunku patikėti, tačiau šiandien, lapkričio 10 dieną, Alytuje gyvenanti Uršulė Veteikienė švenčia 106 metų sukaktį! Pirmosios moterį pasveikino ambulatorinės slaugos bendrosios parktikos slaugytoja Jurgita Gvazdauskienė ir slaugytojos padėjėja Algimanta Kazlauskienė.

 

U. Veteikienė yra slaugoma savo jauniausios dukros Julijos ir žento Jurgio namuose, kurie ją prižiūri ir rūpinasi. Jurgis – nenuilstantis AlytusPlius.lr korespondentas, randantis laiko viskam. Pas senolę nuolat lankosi ir slaugytojos, kurios garbaus amžiaus moterį visuomet apgaubia rūpesčiu.

 

Apie Uršulę AlytusPlius.lt rašė ir pernai, kuomet moteris minėjo 105 metų jubiliejų. Alytiškei ne kartą teko girdėti klausimą, kokia yra jos ilgaamžiškumo paslaptis. Tačiau senolė visuomet teigė, jog jokios paslapties nėra. U. Veteikienė tvirtino, jog šalia turi artimuosius, kurie ja labai rūpinasi – Julytę ir Jurgelį, gal dėl to tiek metų ir sulaukė.

 

„Nors su mama jau ne visuomet pavyksta pasikalbėti, tačiu ji yra šalia, tai – svarbiausia. Sulaukti šitokio amžiaus – ne kiekvienam duota, bet, matyt, kažkas iš viršaus viską sudėlioja taip ir ne kitaip. Kad tik mamytė dar turėtų jėgų, sveikatos“, - linkėjo U. Veteikienės artimieji.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai