Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Negali atsidžiaugti: 50 kvadratinių metrų buto renovacija gyventojams kainavo 8 tūkst.

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  11:33, 2023-05-11

Statybininkų g. 31 daugiabutis – jau renovuotas. „Esame labai patenkinti. Mūsų bute buvo pradėję pelyti sienos, langai, tad apsispręsti dėl renovacijos buvo lengva“, - teigė daugiabučio gyventoja Stasė Tkačiova.

 

Daugiabučio pirmininkė Irena Kriukonienė patvirtino, kad jau šį šildymo sezoną buvo juntamas 40 procentų šilumos kainos taupymas. „Išlošėme ir tuo labai džiaugiamės. Raginu ir kitus nedvejoti, nes gyvenimo kokybė nesulyginama: pigiau mokame už šidymą, bute šilčiau, vizualiai namas, laiptinės – labai gražiai atrodo“, - kalbėjo moteris.

 

Kaip sako UAB „Butų ūkis“ modernizacijos inžinierė Rita Grigaravičienė, šiam daugiabučiui labai pasisekė. „Jie už standartinį 50 kvadratinių metrų butą mokėjo apie 8 tūkstančius eurų. Deja, su naujuoju kvietimu, teks mokėti ir tris kartus brangiau“, - sakė pašnekovė.

 

Kol kiti delsia žengti pirmuosius renovacijos žingsnius, statybų bendrovės „Coner“ vadovas Edvardas Bielskis ragina suskubti, nes statybų kainos tikrai nekris. Be to, verslininkas ragina gyventojus vienytis ir vykti į Vilnių. „Stokite po ministerijos langais ir reikalaukite, kad atšauktų galimai nesąžiningus sprendimus“, - sako E. Bielskis. 

 

Apie visa tai – videoreportaže.