Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Naujoji mokyklos direktorė – su dideliu žinių „bagažu“ ir patirtimi

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:27, 2019-11-21
J. Petkevičienė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybėje ketvirtadienį paaiškėjo, kas vadovaus Senamiesčio pradinei mokyklai. Konkursą direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Jolita Petkevičienė, šiuo metu dirbanti Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

 

J. Petkevičienė – vienintelė kandidatė, dalyvavusi minėtame konkurse. Konkurso komisija jos pasiruošimą konkursui įvertino puikiai.

 

„Ji turi pakankamą vadybinę patirtį ir užtektinai kompetencijos. Visi jos gebėjimai, patirtis buvo įvertinta, ir aš manau, kad Senamiesčio pradinė mokykla turės gerą, kompetetingą ir energingą mokyklos vadovę“, - sakė konkurso komisijai pirmininkavęs Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

 

J. Petkevičienė švietimo srityje dirba jau 17 metų. Didžiąją dalį šio laiko ji dirbo mokyklose, kuriose buvo įgyvendinamas ir pradinis ugdymas.

 

„Su pradinio ugdymo sistema esu puikiai susipažinusi, ir tai yra viena priežasčių, kodėl nusprendžiau kandidatuoti į Senamiesčio pradinės mokyklos direktoriaus pareigas. Esu įsitikinusi, kad visos švietimo pakopos yra svarbios, tačiau svarbiausios yra pradinio ir ikimokyklinio ugdymo, nes būtent čia mokiniai susipažįsta su mokymosi sistema. Ir kiek ji mokiniams bus patraukli, motyvuojanti, tai daug ką lems einant pirmyn. Tad toji pradžia yra labai svarbi“, - kalbėjo J. Petkevičienė.

 

Moteris teigė, kad jai tikrai ne tas pats, kokia yra švietimo sistema Alytuje ir kaip bus ugdomi vaikai, kokios bus veiklos, iniciatyvos.

 

„Manau, kad dirbdama mokyklos vadove, aš galėsiu visas savo mintis ir strateginius tikslus įgyvendinti kur kas sėkmingiau“, - teigė moteris.

 

J. Petkevičienė taip pat yra dirbusi direktoriaus pavaduotoja Alovės pagrindinėje mokykloje, direktoriaus pavaduotoja Šaltinių pagrindinėje mokykloje. Daug metų ji dirbo Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje kaip išorės vertintoja,  o vėliau – mokyklų veiklos tobulinimo konsultante.

 

J. Petkevičienė yra baigusi studijas Vilniaus pedagoginiame universitete, įgijusi lietuvių kalbos mokytojos specialybę, vėliau – magistro laipsnį studijuodama švietimo lyderystės srityje ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

 

J. Petkevičienės paskyrimą Senamiesčio pradinės mokyklos direktore dar turės patvirtinti savivaldybės taryba. Prieš tai bus įvertinta iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) gauta pažyma. Tokia yra įprasta procedūra.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra