Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Naujas krepšinio klubas savo kelią pradės Alytuje!

  •    •  11:54, 2022-08-11
Alytuje savo pirmuosius žingsnius žengs naujas krepšinio klubas Lietuvoje.

Labas, Alytau,

 

Malonu susipažinti! Mes esame BC „Wolves“ – naujas krepšinio klubas Lietuvoje, kuris pradės savo kelią Alytuje. Čia drauge su Tavimi ir Tavo gyventojais žengsime pirmuosius savo žingsnius, atversdami klubo istorijos metraštį.

 

Pas Tave ateiname su didžiuliu entuziazmu. Mūsų klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas nuolat pabrėžia, kad Alytus turi išskirtinę krepšinio aurą. Tavo miestiečiai myli ir supranta šį sportą, todėl norime, kad ateinantys metai visų mūsų atmintyje paliktų tik pačias šilčiausias emocijas ir sukurtų šviesiausius prisiminimus.

 

Siekiame kurti palaikančią ir bendravimą skatinančią aplinką, puoselėti atvirumo ir pagarbos principus bei burti ir stiprinti visą Tavo krepšinio bendruomenę. Todėl jau pradėjome pokalbius su miestiečiais. Girdime jų norą mieste matyti klubą, kuris globoja savo gerbėjus ir laiko juos svarbia komandos dalimi. Patys norime to paties, todėl stengsimės aktyvius bendruomenės narius įtraukti į klubo veiklą, skatinti sportuoti ir prisidėti prie Tavo sporto bendruomenės augimo.

 

Didelį dėmesį ketiname skirti sirgalių patirčiai rungtynių metu. Sieksime, kad visos mūsų komandos namų rungtynės taptų renginiu, kuriame lankytųsi visi – mažieji, jaunimas, suaugusieji ir senjorai.

 

Kiekvienose rungtynėse sieksime kurti krepšinio šventę ir atvežti Tau kuo daugiau pergalių. Norime, kad komanda aikštelėje pasižymėtų savo ryžtu, atkaklumu ir kovotų iš visų jėgų nuo pirmos iki paskutinės minutės. Tai atitinka ir mūsų trenerio Rimo Kurtinaičio komandos charakterio viziją, todėl siekiame pasižymėti būtent tokiomis savybėmis tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

 

Jaučiame ypatingą pagarbą miestui, kuriame pradedame savo kelią, esame atviri, skatiname komandiškumą ir bendruomeniškumą, tikslingai laikomės savo plano ir keliame sau aukštus standartus.

 

Tačiau svarbiausia mūsų vertybė – meilė krepšiniui. Tikimės, kad Tavo, Alytau, aistra oranžiniam kamuoliui yra tokia pati, todėl kviečiame puoselėti krepšinį kartu.

 

Susimatysime naujame krepšinio sezone!