Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 16 571

Naujakuriai Alytaus pataisos namuose – nuteistieji iki gyvos galvos

Raimonda Andriulionytė  •    •  16:45, 2019-07-03
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus pataisos namuose – desantas iš Vilniaus. Oficialiai teigiama, kad po Lukiškių kalėjimo-tardymo izoliatoriaus uždarymo iš šios įstaigos į Alytų buvo perkelta dvylika nuteistųjų iki gyvos galvos. Tačiau nepatvirtintais duomenimis, Dzūkijos sostinėje jau kali pora dešimčių nuteistųjų iki gyvos galvos.

 

„Iš viso Lietuvoje iki gyvos galvos yra nuteisti 122 asmenys. Uždarius Lukiškių kalėjimą- tardymo izoliatorių, jie buvo išskirstyti perkėlimui į skirtingas vietas, kur toliau atlikinės bausmę. Dvylika jų atvežta ir į Alytaus pataisos namus. Daugiausia nuteistųjų iki gyvos galvos perkelta į Pravieniškes“, - sakė Kalėjimų departamento atstovė spaudai Simona Banėnienė.

 

Ji patikino, kad Alytaus pataisos namai, kaip ir kitos įkalinimo įstaigos, ilgą laiką ruošėsi priimti nuteistuosius iš Lukiškių. Pasiruošta net ir griežčiausiomis bausmėmis nubaustų asmenų atvykimui.

 

AlytusPlius.lt žiniomis, dvylika nuteistųjų į Alytų buvo perkelta prieš tris mėnesius, o pastaruoju metu atvežti dar aštuoni.

 

AlytusPlius.lt šaltinių duomenimis, į Alytų atvežtas žiauriais nusikaltimais pagarsėjusios nusikalstamos „tulpinių“ grupuotės vienas vadeivų Algimantas Vertelka, taip pat už baisius nusikaltimais pagarsėjęs, „pakelės“ maniaku pramintas Kazys Jonaitis.

 

Paskutiniai nuteistieji iš uždaryto Lukiškių kalėjimo buvo iškeldinti pirmadienį.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai