Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Nauja koalicija Alytaus valdžioje dar negimė, bet kūdikį jau turi

Alytusplius.lt  •    •  14:21, 2019-08-26
Ar Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma pritars galimai kandidatūrai, paaiškės ketvirtadienį.
AlytusPlius.lt montažas

Alytaus miesto valdžioje, regis, bręsta nauja politinė dėlionė – prie valdančiosios koalicijos netrukus gali prisijungti judėjimo „Už Alytų“ nariai, o šio judėjimo atstovas Giedrius Griškevičius įvardijamas kaip kandidatas užimti iki šiol laisvą administracijos direktoriaus pavaduotojo postą.

 

Jo kandidatūra gali būti teikiama jau šį ketvirtadienį vyksiančiame miesto savivaldybės tarybos posėdyje.

 

Tačiau administracijos direktorius Rolandas Juonys apie galimą savo pavaduotojo skyrimą komentuoti kol kas nebuvo linkęs.

 

Palaukti ketvirtadienio nusiteikęs ir pats G. Griškevičius, neneigęs, kad pasiūlymo užimti administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas yra sulaukęs ir sutikęs. „Bet tarybos sprendimas dar nepriimtas“, - pastebėjo muzikos mokytojas, atlikėjas, etnokultūros puoselėtojas G. Griškevičius.

 

Ar tarybai ketvirtadienį teks balsuoti dėl jo skyrimo administracijos direktoriaus pavaduotoju, paaiškės rytoj, antradienį – jei susirinkę dabartinės valdančiosios koalicijos atstovai pritars koalicijos praplėtimui ir „Už Alytų“ prisijungimui.

 

Šiuo metu valdančiąją Alytaus miesto savivaldybės tarybos daugumą sudaro iškart po rinkimų susivieniję penkių politinių jėgų atstovai: 6 socialdemokratai, 4 konservatoriai, 1 liberalė, 3 „valstiečiai“ žalieji ir 3 judėjimo „Alytaus piliečiai“ atstovai.

 

Apie galimą judėjimo „Už Alytų“ prisijungimą prie valdančios daugumos buvo pradėta kalbėti vos atslūgus rinkimų įkarščiui, kurį Alytuje buvo stipriai įkaitinusi agresyvi, prieš konkurentus nukreipta „Už Alytų“ vykdyta rinkimų kampanija.

 

Aistroms atlėgus, kai kurie politiniai konkurentai buvo linkę greitai pamiršti nuoskaudas ir jungtis „bendram darbui“. Tačiau ne visi. Dirbti vienoje koalicijoje su „Už Alytų“ kategoriškai atsisakė „Alytaus piliečiai“. Jų atstovė Vilija Ramanauskienė patikino, kad ši nuostata nėra pasikeitusi ir „piliečiai“ trauktųsi iš valdančiosios koalicijos, jei prie jos prisijungtų penki „Už Alytų“ atstovai.

 

Vienaip ar kitaip išsisprendus koalicijos klausimui, bus baigiama formuoti vadovų komanda.

 

Be jau minėtos administracijos direktoriaus pavaduotojo vietos, į kurią kandidatas jau numatytas, tebėra laisva ir vieno mero patarėjo pozicija. Nepatvirtintais duomenimis, į ją pretenduoja mero Nerijaus Cesiulio bendrapartietis, socialdemokratų partijai priklausantis verslininkas.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra