Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nauja gatvės puošmena – batai ant elektros laidų

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  15:38, 2014-07-10
Alytuje Pulko gatvėje ant elektros laidų kabantys batai kelia šypsenas.
Alytusplius.lt nuotr.

Alytuje Pulko gatvėje virš galvos galima išvysti neįprastą vaizdą – ant elektros laidų kabo batai. Kas ir kam sugalvojo palikti tokią žinutę? O gal tai mėginimas įvesti naują madą mieste?

 

Neįprastas vaizdas stebina ir praeivius, ir vairuotojus ir visai šalia linksmai nuteikiančio reginio esančios odontologijos klinikos specialistus. „Kokie batai? Kol nepasakėte tikrai jų nebuvau pastebėjusi“, - juokėsi odontologijos klinikos darbuotoja.

 

Batai vienas su kitu surišti, tačiau jie skirtingi: vienas vyriškas, kitas moteriškas. Gal tokiu poelgiu savo meilę norėjo įamžinti įsimylėjėlių pora?

 

Pasak Vito Blažausko, LESTO Alytaus regiono tinklų valdymo departamento direktoriaus, per darbo praktiką jam dar nėra tekę susidurti su panašia situacija, kad nuo elektros kabelio tektų nukelti batus.

 

„Nuvažiuosime, pažiūrėsime. Jeigu tai kelia pavojų, mes juos pašalinsime“, - žadėjo V. Blaževičius.

 

Pasirodo tokių padangėse kabančių batų yra užfiksuota ir kituose Lietuvos miestuose, o internete galima rasti daugybę tokio reiškinio paaiškinimų: užmesdami batelius kai kurie žmonės pažymi apie artėjančias vestuves, mokyklos baigimą, santykių poroje pradžią, naujo automobilio įsigijimą.

Komentarų nėra