Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Nauja erdve Jaunimo parke senjorai džiaugiasi, bet neslepia – patobulinti reikėtų

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:16, 2021-09-14
Senjorai naująją stoginę jau išbandė. Po ja žaidė šaškėmis.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus Jaunimo parke antradienį oficialiai atidaryta nauja edvė senjorams – čia pastatyti suoliukai, stalai, kur jie galės žaisti stalo žaidimus, taip pat įrengta stoginė, kuri saugos ir nuo lietaus, ir nuo saulės. Stoginę jau spėję išbandyti senjorai ja džiugėsi ir dėkojo, bet kartu atviravo, kad tobulinti dar yra ką.

 

„Ši „prabangi“ pavėsinė mums suteiks dar daugiau malonumo ir noro čia lankytis. Tikimės, kad prie mūsų prisijungs ir daugiau žmonių. Norime padėkoti merui, kad jis iš tiesų savo pažadą ištesėjo: pavasarį pasakė, kad bus nauja pavėsinė, o rudeniop jau ją ir turime“, - sakė Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus miesto skyriaus pirmininkas Eugenijus Kasteckas.

 

 

Paklaustas, kaip senjorai vertina naują stoginę, jis teigė, kad reikėtų užsandarinti bent jau galinę sienelę, kad į nugaras nepūstų vėjas ir lietus, nes dabar, esant blogam orui, čia ilgai neprisėdėsi.

 

Taip pat senjorai rodė, kad nors stalai įrengti dar visai neseniai, ant jų jau gausu įvairių užrašų, keverzonių, vakarais čia dažnai renkasi jaunimas.

 

„Būtų tikrai pravartu įrengti vaizdo stebėjimo kamerą, kuri paskatintų žmones elgtis atsakingiau. Norėtųsi, kad ši erdvė būtų būtent senjorų, o jaunimui – visas likęs parkas“, - juokavo garbaus amžiaus žmonės.

 

 

Alytaus meras Nerijus Cesiulis džiaugėsi, kad stoginės senjorams įrengimu pasirūpino ir ją padovanojo įmonės „Vita Baltic International“ ir „Tankos“.

 

„Kol kas šią stoginę vadiname senjorų, bet puikiai žinome, kad čia renkasi ne tik senjorai. Tokių stoginių norime padaryti kur kas daugiau, norime, jog jos atsirastų ir prie vaikų žaidimų aikštelių, kad prasidėjus lietui, nereikėtų bėgti namo. Miesto ir senjorų vardu dėkoju įmonėms, kad jos prisidėjo, ir tokia stoginė atsirado“, - sakė meras.

 

Įmonės „Vita Baltic International“ generalinis direktorius Renatas Degulis teigė, kad įmonė, kaip viena stambiausių Alytaus regione, turinti daugiau kaip 200 darbuotojų, prisiima atsakomybę dėl savo miesto ir jaučia norą prisidėti prie jo puoselėjimo.

 

„Mums rūpi čia gyvenantys žmonės, džiaugiamės jau nebe pirmą kartą galėdami prisidėti prie įvairių projektų. Ir ateityje žadame taip pat nesustoti“, - sakė „Vita Baltic International“ generalinis direktorius R. Degulis.

 

Alytaus meras ir miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė išklausė senjorų pastebėjimus ir pritarė, kad užuovėja ateityje išties reikėtų pasirūpinti, tam sprendimų bus ieškoma.

 

Renginyje dalyvavo ir lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ auklėtiniai, kurie laikė simbolinę perkirpimo juostą.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai