Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 265

Narai tebeieško ežere nuskendusio vyro, ant kranto laukia artimieji

Raimonda Andriulionytė  •    •  12:04, 2019-09-02
Narai pirmadienį ištraukė valtį.
AlytusPlius.lt nuotr.

Narams vis dar nepavyksta rasti Talokių ežere sekmadienio vakarą nuskendusio vyriškio kūno. Pirmadienį nuo ryto vyksta intensyvūs paieškos darbai, ežerą „šukuoja“ narai.  Ant kranto laukia vyriškio artimieji, vietiniai gyventojai.

 

Pirmadienį iš ežero pavyko ištraukti tik valtį, su kuria sekmadienio vakarą išplaukė du vyrai. Valčiai apvirtus, vienam išsigelbėti pavyko, kitas – 31 metų vyriškis - nuskendo. Jo paieškas apsunkina ežero dugne esantis dumblas.

 

 

Policija patvirtino, kad išsigelbėjęs vyriškis buvo neblaivus, jam nustatytas 2,79 promilės girtumas. Jis pats apie įvykusią nelaimę pranešė šalia ežero gyvenančiam vyrui, kuris suskubo kviesti pagalbą.

 

„Gaila, toks jaunas žmogus. Pažįstu jo tėvą, jis gyvena netoli ežero. Labai pergyvena. Šitas ežeras yra nusinešęs ne vieno žmogaus gyvybę, vien aš jau prisimenu keturis tokius atvejus“, - kalbėjo Talokių kaimo gyventojas.

 

 

AlytusPlius.lt primena, kad nelaimė įvyko sekmadienį, apie 17.30 val., kai du vyrai plaukiojo valtimi.

 

Tame pačiame ežere žmogus nuskendo ir praėjusiais metais, spalio mėnesį. Tąkart iš valties iškrito 76 metų vyriškis, atvykęs pažvejoti.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra