Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

N. Cesiulis. Trečiojo vicemero ieškojau pusę metų

AlytusPlius.lt  •    •  14:27, 2023-11-17
Lina Gaidžiūnaitė.

Alytaus tarybai bus teikiama trečio Alytaus vicemero kandidatūra. Druskininkų savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėja, nepartinė, keturiasdešimtmetė Lina Gaidžiūnaitė - kandidatė užimti minėtą postą.

 

Pagal naują Vietos savivaldos įstatymą numatyta, jog panaikinus administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigybes, padidėja vicemerų skaičius. 

 

„Pagal įstatymą, Alytuje numatyti trys vicemerai. Tikrai norisi dar daugiau greičio, efektyvumo, racionalaus mąstymo, profesionalumo. Daugiau nei pusę metų ieškojau kandidato trečiai vicemero pozicijai. Esu patenkintas dabar turimais dviem. O su Lina man šiek tiek teko dirbti regiono plėtros taryboje, tam tikrose darbo grupėse. Manau - tai tinkamiausias kandidatas“, - sakė N. Cesiulis.

 

Anot mero, jam norėjosi į komandą įlieti kito mąstymo žmogų, turinčio didelę patirtį darbe su investiciniais projektais. „Ji kuruos projektus ir investicijas. Artimiausius tris su puse metų į Alytų ateis apie 100 mln. Eurų investicijų, tad darbų bus labai daug. Ateina naujos lėšos, naujas laikotarpis. Lėšas teks teisingai ir efektyviai įsisavinti, kad gyventojai pajustų geriausią efektą. Jau šiuos darbus pradėjome, tačiau matom, kad trūksta administracinių resursų. Prie komandos prisijungusi Lina padės miestui eiti tik į priekį“, - sakė N. Cesiulis.

 

 

Kitą savaitę kandidatę meras pristatys Socialdemokratų frakcijai, taip pat opozicijai ir opozicijai nepriklausantiems tarybos nariams. „Aš informavau Druskininkų merą, kad savo komandoje norime turėti šią specialistę. Visi nori išsaugoti gerus specialistus, tačiau manau, mes Linai pasiūlėme didesnius iššūkius“, - sakė Alytaus meras.

 

Įdomu tai, jog L. Gaidžiūnaitė nepriklauso nei politiniam komitetui, nei partijai. „Dažnai rodo pirštais tai į vieną , tai į kitą poziciją, kad tai partinis žmogus, kad čia įvairūs partiniai atspalviai.  Lina — švarus lapas, kuris padės ir duos tam tikro postūmio. Čia įrodymas, kad ne tik partiniai žmonės gali dirbti, kad norime prisitraukti profesionalų“, - teigė N. Cesiulis.

 

 

Druskininkų savivaldybėje Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjos pareigas L. Gaidžiūnaitė eina beveik trejus metus. Pagrindinės darbo kryptys - strategijų kūrimas, projektų finansavimo šaltinių paieška ir projektų iniciavimas bei jų įgyvendinimo kontrolė. Kaip vedėja, ji užsiima potencialių investuotojų paieška, bendradarbiauja su savivaldybėmis, regiono, šalies ir užsienio institucijomis investicijų pritraukimo klausimais.

 

Taip pat L. Gaidžiūnaitė yra UAB „Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centro AQUA“ valdybos narė.

 

Karjerą moteris pradėjo nuo administratorės VšĮ „Verslininkų namai“, po to  dirbo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos vyriausiaja specialiste, vėliau - skyriaus pavaduotoja ir laikinąja vedėja. Privačioje įmonėje dirbo projektų vadove, Aplinkos apsaugos agentūroje - atstove ryšiams su visomene.

 

Kandidatė į Alytaus vicemerus Vytauto Didžiojo universite baigusi Politikos mokslų  bakalauro ir magistro studijas. 

 

Dėl jos kandidatūros Alytaus miesto tarybai reiks apsispręsti ateinantį ketvirtadienį vyksiančiame tarybos posėdyje.

 

 

Šiuo metu Alytaus mero pavaduotojais dirba Bronius Bieliauskas ir Jurgita Šukevičienė.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai