Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

N. Cesiulis. Apie šimtus žinučių, širdį džiuginančius darbus ir pažymį sau kaip merui

AlytusPlius.lt   •    •  9:03, 2023-02-12

Laidoje „Politika su Daina“ – Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. Politiko veikla vieni alytiškiai žavisi ir vertina, kiti – komentuoja, jog jis tiesiog puikiai įvaldęs viešuosius ryšius.

 

„Aš kiekvieną dieną gaunu šimtus žinučių į messenger programėlę, mat žmonės nori bendrauti, nori išsakyti problemas ir pasiūlymus. Tarkim, senjorė parašė, jog nuo turgaus iki namų – du kilometrai, ir toje atkarpoje nėra suoliuko. Ir mes reaguojame, nes naudingas pasiūlymas. Rašo moteris, kurią vyras išvijo iš namų ir su vaiku reikia prisiglausti laikinai nakvynei. Reaguojame. Miestas juk – gyvas. Būna situacija - rašau savo feisbuke ir tariuosi. Sakote viešieji ryšiai? Taip, tačiau tai – puiki priemonė komunikuoti su alytiškiais“, - sako miesto vadovas.

 

Apibendrindamas 2022 metus, jis pasakoja, kaip pavyko suvaldyti energetikos kainų šuolį, kiek konkrečiai pritraukta investicijų, kaip keičiasi nedarbo skalė. Atsako ir į klausimą, kodėl ne visada pasitaria su brandesnio amžiaus politikais.

 

„Tai pasižiūrėkime, tarkim, kokią Rotušės aikštę padarė tie brandesnio amžiaus politikai? Aikštė – tiesiog be veido, apšvietimas tragiškas, o fontaną visi vadina…Tai ką galime tartis? Laikai pasikeitė. Dabar aikštė atgims visai kitokia“, - teigė N. Cesiulis.

 

Apie 2022-uosius metus ir kokį pažymį rašytų sau kaip merui – žiūrėkite laidoje „Politika su Daina“.

 

Tarybos nario ataskaita skelbiama ir bus apmokėta vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamentu.

Komentarų nėra