Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

N. Cesiulis: apie šilumos kainas, mirtį ligoninėje, futbolo ir net mokyklų valgyklų finansavimą, galimą aerodromo likimą

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  18:03, 2022-11-16

AlytusPlius.lt laidoje „Pulsas“ Alytaus meras Nerijus Cesiulis atsakė į paskutiniu metu viešumoje daug diskusijų sulaukusius klausimus.

 

Į merą ir visą tarybą kreipėsi insultą patyrusio ir ligoninėje mirusio alytiškio našlė. Ji išdėstė, jog galimai dėl per ilgai važiavusios greitosios, vėliau dėl galimai nesuprantamo ligoninės darbo organizavimo buvo prarasta 2 val. 9 min. ir Kauno klinikose nespėta atlikti tromboektomijos, dėl ko pacientas mirė. Našlė reikalauja tyrimo. Kokia mero pozicija?

 

Nuo lapkričio mėnesio Alytuje šilumos kaina yra 30 proc. mažesnė nei spalio mėnesį. Ketvirti Lietuvoje. Kaip tai pavyko pasiekti?

 

Į merą bei tarybą kreipėsi mokyklų valgyklų vadovės, esą energetiniai kaštai padidėjo ir prašo atleisti nuo patalpų ir įrangos nuomos mokesčio, nes kyla grėsmė, kad mokinių maitinimo paslaugą teks nutraukti. Opozicija ir net keletas mero bendražygių valdančiuosius viešai apkaltino, esą netgi blokuojamas sprendimo projekto teikimas. Ką mano meras?

 

Alytaus futbolo komanda „Dainava“ - tapo pirmos Lietuvos lygos čempionais. Ką meras vyrams pažadėjo dėl finansavimo?

 

 

Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmuose Teismas priėmė sprendimą, kad Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) ir Alytaus miesto savivaldybė kaip trečiasis asmuo byloje neteisėtai nutraukė aerodromo žemės panaudos sutartį su Alytaus aeroklubu. Ar meras laikosi tos pačios pozicijos ir toje teritorijoje mato LEZ?