Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 479

Muziejų nakties sutiktuvės – skambant jaunųjų alytiškių dainoms

Raimonda Andriulionytė  •    •  21:33, 2019-05-18
Atlikėjas Antturi.
AlytusPlius.lt nuotr.

Lyg iš anksto užsakytas geras oras šeštadienio vakarą sukvietė alytiškius į Kraštotyros muziejaus kiemelį pasitikti Muziejų nakties. Kasmet vykstantis renginys, kada atsiveria muziejų erdvės, susirinkusiems dovanoja vis naujų potyrių.

 

Šiemet Muziejų naktį alytiškiai pasitiko klausydami jausmingų Alytaus atlikėjų dainų, o vėliau pasinėrė į paslaptingą muziejaus pasaulį – atvėrė nepaliestų muziejaus lobių skrynias, pabuvojo atgijusiame Makniūnų dvare, suko laimės ratą, stebėjo Pojūčių teatro pasirodymą. Ir tai – tik maža dalis to, kas laukė renginyje.

 

„Šiais metais tradiciškai prie mūsų prisijungė Jotvingių gimnazijos dramos studija „Taškas“, kurios spektakliai kaskart sulaukia vis daugiau lankytojų. Savo dainas dovanojo televizijos projektuose dalyvavę jaunieji Alytaus atlikėjai Vakarė Jarmalavičiūtė ir Antturi.

 

Šiandien ne tik klausysimės dainų, bet ir praversime paslaptingą muziejaus erdvės šydą, kadangi daugelis nelabai įsivaizduoja, koks gi yra tas darbas muziejuje. Žmonės mato parodas, ekspozicijas, bet iki tol tenka nueiti ilgą kelią, atlikti sudėtingus darbus, kurie yra nematomi. Tai šią naktį, pristatydami įvairių rinkinių eksponatus, mes atversime tą paslaptį, atidengsime vis kitą skrynią ir papasakosime naują istoriją“, - apie Muziejų naktį pasakojo Alytaus kraštotyros muziejaus direktorė Audronė Jakunskienė.

 

 

Pasak jos, Muziejų naktyje veiklos užtektinai ir mažiesiems, ir suaugusiems svečiams. Vaikai galėjo pasiklausyti prakalbintos klumpės pasakojimų, vyresnieji aplankyti muziejuje veikiančias parodas, pasiklausyti Muzikos mokyklos kanklių ir skudučių ansamblio, stebėti šokį su Egle Kalibataite.

 

 

 

Sutemus koncertuos Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis bei tradiciškai lauks vakarojimas prie laužo su puodeliu arbatos.

 

Renginio programą rasite čia.

 

                                             

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai