Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Muziejininkai keliauja per mokyklas

Daiva Bagdonienė  •  info@alytusplius.lt  •  15:49, 2014-03-26
Alytaus kraštotyros muziejaus nuotr.

Pavasariniai vėjai naujovių atnešė ir į Alytaus kraštotyros muziejų. Artėjant Kovo 11-osios šventei, muziejininkai pasiūlė mokykloms užsisakyti edukacinį užsiėmimą „Jauni ir (ne)okupuoti“ ne tik muziejuje, bet ir pačiose mokyklose. Šventiniu laikotarpiu vos per savaitę šia galimybe pasinaudojo net penkios Alytaus miesto ir rajono mokyklos.

 

Edukacinė programa „Jauni ir (ne)okupuoti“ skirta jaunimo pasipriešinimui sovietiniam režimui Lietuvoje 7-8 deš. Taip taip, tai tie platėjančių kelnių, Liuksemburgo radijo ir hipiuojančio jaunimo laikai, kai jauni žmonės nebenorėjo taikstytis su iškreipta sovietine realybe ir ėmė ieškoti būdų savo tikslams – sąžinės, žodžio, minties ir tautos Laisvei pasiekti.

 

Taigi, muziejininkai, pasirengę apie visa tai papasakoti, susikrovę edukacinę mantą, iškeliavo pas vyresniųjų klasių mokinius, kurie laukė Putinų ir Šv. Benedikto gimnazijose, Volungės ir Šaltinių pagrindinėse bei Miroslavo vidurinėje mokykloje.

 

Na, o jeigu ir Jūsų klasei patogiau edukacinę programą užsisakyti savo mokykloje, susisiekite su Alytaus kraštotyros muziejumi.

Komentarų nėra