Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Moterų ralyje - alytiškės ir vėl ant nugalėtojų pakylos

AlytusPlius.lt informacija  •    •  10:01, 2023-07-22

Jau šeštus metus vykstančiame „108 kilometrų Moterų iššūkis“ ralyje dalyvauja ir moterų komanda iš Alytaus. Šįkart Palangoje dzūkaitės kaip visada suspindėjo ir vėl užlipo ant apdovanojimų pakylos.

 

Komanda, kurioje vairavo Rita Sabaitė, šturmanė - Vita Ruzgienė ir kitos Simona Ludavičiūtė, Lina Juonytė ir Olga Kazlauskienė - užėmė antrąją vietą.

 

2022 metais šiame ralyje Rita Sabaitė su komanda užėmė 3 vietą, o 2021 metais 1 vietą. 

 

„Šį kartą įveikėme daugiau kaip 250 km, važiavome slidžiose trasose bei pagal stenogramą. Įveikėme ir daug kitokių užduočių“, - džiausmu ir emocijomis dalijosi R. Sabaitė.

 

Jau šeštus metus vykstantį „108 kilometrų Moterų iššūkį“ spėjo išbandyti daugybė merginų ir moterų, tačiau kasmet į ralį prisijungia ir dar daugybė naujų komandų. Šiemet, iš 84 į ralį užsiregistravusių komandų, net 37 dalyvavo pirmąjį kartą.

 

Komandų laukė daug smagių ir sportiškų rungčių, tarp kurių – slalomas, vairavimas ant slidžios dangos bei važiavimas pagal ralio stenogramą.   

 

Tai – pramoginis-orientacinis renginys, kurio metu dalyvės važiuoja ne greičiui. Svarbiausia – įvykdyti tam tikras užduotis. Komandų laukia nuotykių, šėlsmo, gražių̨ vaizdų kupina diena, kurią vainikuoja įspūdingi apdovanojimai „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalio scenoje.