Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Moteris savo šuns amsėjimą supainiojo su naujagimio verksmu

Jurgis Kochanskas  •    •  15:35, 2019-06-11
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

Alytiškės skambutis ant kojų sukėlė policijos pareigūnus. Paskambinusi bendruoju pagalbos telefonu ji pranešė, kad Raitininkų seniūnijos Galintėnų kaime, kieme, rastas naujagimis. Į įvykio vietą atskubėjo policijos patruliai.

 

Viskas vyko gegužės 14-ąją, apie 20.26 val. Nurodytu adresu nuvykusius pareigūnus pasitiko 64 metų moteris. Ji paaiškino, kad pareigūnų nekvietė ir jai nereikalinga jokia pagalba. Paklausus apie naujagimį, ji parodė į savo amsintį šunį ir pasakė, kad tai – jos „naujagimis“.

 

Moteris buvo viena, aplink jokių pašalinių žmonių nesimatė. Policijos pareigūnai paskambino telefono numeriu, kuriuo buvo kviesta pagalba, ir šis išdavikiškai sučirškė – moteris telefoną turėjo prie savęs.

 

Ji tarėsi nustebusi: „ Ir kas galėjo skambinti jos telefonu, juo labiau, prisistatyti jos pavarde, nurodyti buvimo vietą?!“

 

Moteriai padėjo susivokti policijos pareigūnai, alkoholio matuokliu jai nustatę 2,35 promilės girtumą.

 

Už tyčia sutrikdytą policijos darbą – 500 eurų bauda

 

Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėja rašytine tvarka išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą ir įrodė Alytuje gyvenančios moters kaltę, nors ji jos ir nepripažino. Beje, į teismo posėdį, apie laiką ir vietą jai buvo pranešta, bet moteris neatvyko.

 

Teismo nutarime akcentuota: žinodama, kad pagalba nereikalinga, moteris iškvietė policiją, tyčia sutrikdė jos darbą, pažeidė viešuosius ir bendruomeninius interesus.

 

Priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga, užtraukia baudą nuo 200 iki 2000 eurų.

 

Alytiškė neteista, nebausta, jos nusižengimas pavienis, atsitiktinis, tačiau ji nusižengė neblaivi, kritiškai nevertino savo veiksmų.

 

Kadangi moteris nedirba, gauna mažas išmokas, jai skirta sankcijoje numatyta  administracinė nuobauda – bauda artimesnė minimaliai – 500 eurų bauda.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai