Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Mokymai: viskas apie renovaciją

Alytaus kolegijos informacija  •  info@alytusplius.lt  •  8:44, 2014-04-30
Lektoriai dalyvius supažindins su skirtingomis atsinaujinančių energijos šaltinių technologijomis
Alytaus kolegijos nuotr.

Alytaus kolegija kartu su Alytaus miesto savivaldybe kviečia į mokymus „Vienbučių ir daugiabučių namų bei visuomeninių pastatų renovacija – pasitelkiant atsinaujinančios energijos šaltinius. Geroji patirtis, naujovės, klaidos ir ateities sprendiniai“. Mokymai skirti visiems, kurie stato, renovuoja ar ketina renovuoti vienbučius ir daugiabučius namus bei visuomeninius pastatus.

 

Pirmoje mokymų dalyje lektoriai dalyvius supažindins su skirtingomis atsinaujinančių energijos šaltinių technologijomis ir jų pritaikymu minėtuose pastatuose, pristatys pačius naujausius įrenginius ir išradimus skirtus šildymui, šaldymui ir vėdinimui, palygins skirtingų šaltinių atsiperkamumą ir efektyvumą.

 

Antroje dalyje Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos fakulteto Statybos technologijos ir vadybos katedros dr. doc. Česlovas Ignatavičius, parašęs daugybę knygų pastatų renovavimo ir šiltinimo klausimais, pristatys, kokios didžiausios klaidos yra daromos šiuo metu vykdant pastatų renovaciją, aptars naujausių medžiagų panaudojimo efektyvumą, pasiektus rezultatus ir ateičiai gyvenamiesiems ir visuomeniniams pastatams keliamus reikalavimus.

 

Mokymai vyks gegužės 7 dieną Alytaus kolegijoje.

 

Mokymai nemokami. Vietų skaičius ribotas. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai. Norintys dalyvauti gali     registruotis iki 2014 m. gegužės 6 d. el. paštu edita.klimaviciute@akolegija.lt

 

Daugiau informacijos  tel. 8-612-64346

Komentarų nėra