Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Mokslo metus švietimo įstaigos pasitiks atsinaujinusios – lopšeliuose-darželiuose bus šilčiau ir šviesiau

Alytaus miesto savivaldybės inf.  •    •  13:15, 2023-08-31

Alytaus miesto švietimo įstaigose baigiami remonto darbai. Pasidomėti, kas padaryta ir ar dar nebaigtus darbus  įstaigas remontuojančios įmonės spės atlikti iki naujųjų mokslo metų pradžios, domėjosi Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir vicemerai Jurgita Šukevičienė bei Bronius Bieliauskas.

 

„Džiaugiuosi, kad mažieji alytiškiai naujuosius mokslo metus pasitiks jau atnaujintose, jaukiose ir šiltose, patogiai pritaikytose vaikams darželių grupėse. Suremontuoti darželiai tapo šiuolaikiškesni, labiau komfortiški ir saugūs vaikams, nes atsisakyta senų, atgyvenusių elektros instaliacijų, durų su senais stiklais. Manau, kad tai investicijos ne į pastatus, o į vaikų ateitį ir laimingą vaikystę“, – pokyčiais švietimo įstaigose džiaugiasi Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

 

Naujuosius mokslo metus atsinaujinęs pasitiks Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“. Vasaros metu čia atlikti vidaus elektros tinklų atnaujinimo darbai ir įrengtos pakabinamos lubos su LED apšvietimu. Atlikus elektros tinklų remonto darbus buvo būtina perdažyti patalpų sienas, tad Alytaus miesto savivaldybei skyrus  papildomą finansavimą, iki naujųjų mokslo metų pradžios spėta atlikti ir minėtus darbus.

 

Žiemą kur kas šilčiau bus lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ ir „Vilties“ mokykloje-darželyje. Čia pakeistos šildymo  sistemos. Tuo pačiu lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ atnaujinta  ir lietaus nuotekų sistema, remontuojama salė, o „Vilties“ mokykloje-darželyje suremontuotos salės grindys. 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai