Moksleivis: „Supratau, koks sunkus miesto architekto darbas“

Rokas Urbonavičius, Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos 8b klasės mokinys, Mokinių tarybos narys   •    •  15:04, 2017-10-12
R. Urbonavičius.
Asmeninio albumo nuotr.

Vietos savivaldos dieną Alytaus miesto savivaldybės darbuotojai pasikvietė į svečius mokyklų mokinius, kurie tapo laikinais savivaldybės darbuotojais. Aš labai džiaugiuosi, kad man teko galimybė sėdėti miesto vyriausiojo architekto Mindaugo Matažinsko kėdėje.

 

Supratau, koks sunkus bei kruopštus jo darbas, reikalaujantis didelės kantrybės, ištvermės bei atsakomybės. Susitikimas su M. Matažinsku – labai jaunu ir daug pasiekusiu žmogumi – paliko gilų įspūdį.

 

Kai sėdėjau architekto kėdėje, kuri labai patogi, per kūną bėgiojo šiurpuliukai. Mes aptarėme, kokiais klausimais miesto gyventojai į jį kreipiasi dažniausiai. Daugybė miesto verslininkų, bendruomenių atstovų nuolat kreipiasi ne tik turėdami idėjų, bet ir ieškodami profesionalaus patarimo, kaip jas įgyvendinti. Su visais ir bendraujama, ir tariamasi, ir patariama.

 

Miesto architektas M. Matažinskas papasakojo, kad jo darbas – ne tik piešimas, jis privalo žinoti daugybę teisės aktų, kad vykdydamas vieną ar kitą projektą nepadarytų klaidos. Alytaus miesto savivaldybė nuolat ieško naujų idėjų visose gyvenimo srityse, ne tik galvodama, kaip sutvarkyti Dainų slėnį ar miesto centrą.

 

Po pokalbio su architektu ėjome į Tarybos posėdžių salę. Čia rinkosi ir kitų mokyklų mokiniai. Visi pasidalinome savo įspūdžiais. Man buvo didelė garbė pasveikinti gerbiamą architektą Mindaugą Matažinską gimimo dienos proga.

 

Popietė, praleista Alytaus miesto savivaldybėje, buvo puiki, nes sužinojau daugybę naujovių ir supratau, kad tie žmonės dirba mūsų naudai, kad man, mano šeimai ir visiems aplinkiniams žmonėms būtų gera. Architektu aš nebūsiu, nemoku piešti ir nesu kantrus, bet žinau, kad čia dirbti norėčiau. Juk gera daryti gerus darbus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai