Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Mokiniai lankėsi tėvų darbovietėse, susipažino su karjeros galimybėmis

V. Vaikšnorienė, J. Kamandulienė, J. Vaikšnorienė, V. Skominaitė   •    •  9:54, 2019-06-08
Mokiniai lankėsi savo tėvų darbovietėse.
Dainavos progimnazijos nuotr.

Alytuje penktadienį mokinių tėvų darbovietėse vyko atvirų durų diena „Šok į tėvų klumpes“. Alytaus Dainavos progimnazija aktyviai prisijungė prie šios iniciatyvos. Kiekvienos klasės mokiniai kartu su savo klasės auklėtojais ir mokytojais aplankė pasirinktą įstaigą ar organizaciją, susipažino su įvairiomis profesijomis ir karjeros galimybėmis.

 

5a klasės mokiniai matavosi Mato Adomaičio abiejų tėvelių klumpes, lankėsi UAB „Svenheim“. Penktokai sužinojo, kad ši bendrovė ؘ– Norvegijos kapitalo įmonė, užsiimanti biuro baldų bei jų komponentų gamyba ir eksportu į Skandinavijos šalis. Vaikštinėdami po cechus mokiniai susipažino su medienos apdailininko ir staklių operatoriaus profesijomis.

 

5b  klasė lankėsi UAB „Jakobsen Home Co“ įmonėje, kurioje turėjo puikią progą susipažinti su baldų gamyba nuo kilusios idėjos iki jų išvežimo iš sandėlio. Mokiniai susipažino su įvairiomis profesijomis: siuvėjo, baldų surinkėjo, apmušėjo, sukirpėjo, pardavimų vadybininko ir kt. Darbuotojai papasakojo, kokių gebėjimų ir kompetencijų reikia norint dirbti šioje įmonėje. 

 

6a klasė lankėsi AB „Astra“, kur juos maloniai priėmė ir išsamiai papasakojo apie visą gamybos procesą.

 

6b klasė keliavo į UAB „Sofa Brands“, kurioje siuvami minkštų baldų užvalkalai. Tai užsienio kapitalo įmonė, kurios visa produkcija iškeliauja į Didžiąją Britaniją. Mokiniai buvo supažindinti su gamybos procesu: audinių ir odų paruošimu, sukirpimu, siuvimu.

 

7a klasės mokiniai svečiavosi Alytaus apskrities vyriausiajame komisariate, susipažino su policijos pareigūno profesija, lankėsi teisėsaugos ir teisėtvarkos muziejuje.

 

7b klasė buvo UAB „Aradas“ – duris ir langus gaminančioje įmonėje. Įmonės darbuotojas papasakojo visą technologinį procesą, kaip gimsta durys ar langai pagal užsakovo pageidavimus.

 

8a klasė keliavo į Alytaus sveikatos priežiūros biurą, 8b klasė – į Alytaus polikliniką. Aštuntokai buvo supažindinti su gydytojų, slaugytojų, sveikatos priežiūros specialistų profesijomis.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra