Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Mįslingas automobilis Pirmajame Alytuje policijos nedomina?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  16:45, 2015-08-17
Mįslingas automobilis Pirmajame Alytuje policijos nedomina?
AlytusPlius.lt nuotr.

Pirmajame Alytuje, autobusų stotelėje, stovintis automobilis pravertu langu ir degančiomis kairės pusės lempomis jau bene savaitę nejuda iš vietos ir ne vienam alytiškiui kelia daug klausimų. Ar jis netrukdo maršrutinių mikroautobusų eismui? Ar ne vietoje paliktu automobiliu neturėtų pasidomėti policija?

 

Klausimų daug, o atsakymus į juos rasti kol kas sunku.

 

Į Alytusplius.lt redakciją pirmadienio rytą paskambinęs alytiškis teigė, kad jis pats rugpjūčio 15 dieną apie 17 valandą paskambino Alytaus policijai ir pranešė apie jau kelias dienas A. Juozapavičiaus gatvėje, autobusų stotelėje stovintį automobilį.

 

„Aš kiekvieną rytą A. Juozapavičiaus gatve važiuoju į darbą. Man įdomu, kodėl tas automobilis čia stovi, gal jis vogtas? Dėl to ir pranešiau policijos pareigūnams“, - kalbėjo vyras.

 

Tačiau automobilis autobusų stotelėje vis dar stovi. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės specialistas Ernestas Tamulionis teigė, kad policija šeštadienį pranešimą gavo, nuvyko į nurodytą vietą, automobilį apžiūrėjo. Kadangi jis pastatytas nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių, automobilio savininko policininkai neieškojo.

 

Viename socialinių tinklų minėto automobilio nuotrauka paviešinta dar rugpjūčio 13 dieną. Prie nuotraukos yra ir prierašas: „Kas autobusų sustojimo vietoje (A. Juozapavičiaus g.) „pametėte“ passat'ą ir antrą parą nerandate? Bent langą užsidarykite jei staiga pradėtų lyti..“

 

Automobilio savininkui nerūpi, policijai – taip pat. „Teks daryti Pirmojo Alytaus gyventojų susirinkimą ir suvienijus jėgas nustumti automobilį, kad netrukdytų eismui“, - siūlo nuotrauką paviešinęs alytiškis.

 

Komentarų nėra