Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 28 804

Ministro ir Alytaus mero susitikime susitarta dėl vienos mokyklos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija  •    •  14:47, 2020-03-12
Alytaus miesto meras N. Cesiulis ir Švietimo, mokslo ir sporto ministras A. Monkevičius pasirašė ketinimų protokolą.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nuotr.

Kovo 12 d. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis pasirašė ketinimų protokolą dėl Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos funkcijų perdavimo Alytaus profesinio rengimo centrui.

 

Ketinimų protokole numatyta, kad Alytaus profesinio rengimo centrui nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. bus perduotos vykdyti Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos šiuo metu vykdomos suaugusiųjų pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programos.

 

„Mūsų tikslas – kiekvienam mokiniui sudaryti kuo geresnes tiek bendrojo ugdymo, tiek profesinio mokymo galimybes efektyviausiai panaudojant esamus išteklius. Tad džiaugiamės, kad Alytaus miesto savivaldybė aktyviai bendradarbiauja kuriant regiono poreikius geriausiai atitinkančius sprendimus“, – sakė ministras A. Monkevičius.

 

Kaip pabrėžė Alytaus miesto meras N. Cesiulis, Alytui, kaip pramonės miestui, labai svarbu turėti ir išlaikyti mieste gerai parengtus specialistus, o bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo pastangų telkimas padės tam užtikrinti tinkamas sąlygas.

 

Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykla yra viena iš 4 Lietuvoje veikiančių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklų, kurias atnaujintame profesinių mokymo įstaigų tinklo pertvarkos plane numatoma integruoti į profesinio mokymo įstaigas, tokiu būdu siekiant geresnės profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo dermės. Besimokantiems profesinėse mokyklose įsteigtuose suaugusiųjų ir jaunimo skyriuose bus sudarytos galimybės ne tik įgyti vidurinį išsilavinimą, bet ir rinkoje paklausią profesiją.

 

Vykdant profesinio mokymo įstaigų tinklo pertvarką siekiama, kad profesinis mokymas kuo geriau atitiktų besimokančiojo ir darbo rinkos poreikius.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai