Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ministras žvalgėsi vietos sporto aikštynui batalione

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  17:15, 2014-01-24
Alytuje lankėsi Krašto apsaugos ministras J. Olekas

Šiandien visą dieną Alytuje praleidęs Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas tikisi, kad ateityje kartu sportuos ir kariškiai, ir kiti alytiškiai. Tą daryti jie galės batalione įrengus sporto kompleksą. 

 

Ministras akcentavo, kad lankosi visuose batalionuose, norėdamas pamatyti, kaip kariškiai gyvena iš tiesų, pamatyti jų gyvenimo aktualijas ir išsiaiškinti visas problemas.

 

„Noriu pasikalbėti su tarnaujančiais kariais, su vadais, apie situacijas, sąlygas tarnybos, apie iššūkius, kurie laukia, problemas, kad galėtume priimti kuo teisingesnius sprendimus toms problemoms pašalinti, ir padaryti dar patrauklesnę tarnybą mūsų kariuomenei. Ir pačią kariuomenę padaryti profesionalesne, modernesne“, - kalbėjo J. Olekas.

 

Anot Krašto apsaugos ministro, Alytuje yra problema su šaudykla, kurią reikėtų spręsti.

 

J. Olekas taip pat pritaria siūlymui bataliono teritorijoje įrengti sporto kompleksą, kuriuo galėtų naudotis ne tik kariškiai, bet ir Alytaus miesto gyventojai.

 

„Aš manau, kad mes ieškosime sąlyčio taškų su savivaldybe, kaip tas teritorijas geriau panaudoti“, - sakė ministras.

 

J. Olekas pasidžiaugė karių profesionalumu bei motyvacija, gera jų forma, Šaulių organizacijos veikla. Ministras pastebėjo, kad labai aiškiai matosi glaudus Alytaus miesto savivaldybės ir kariškių bendradarbiavimas.

Komentarų nėra