Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Miesto valdžia bando spręsti turgaus problemas – dirba derybininkais

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  16:24, 2019-05-28
Prekybininkai kreipėsi į miesto vadovus prašydami padėti.

Alytaus miesto vadovai jau antrą dieną iš eilės mėgina spręsti turgaus problemas. Pirmadienį smulkieji verslininkai atvyko į susitikimą su miesto vadovais, kad šie jiems padėtų išsaugoti darbo vietas. Antradienį įvyko dar vienas susitikimas, kuriame tikėtasi tarpininkauti derantis dėl darbo sąlygų su turgų valdančios įmonės vadovu.

 

Tiesa, to padaryti nepavyko, nes verslininkas susitikime nepasirodė.

 

„Savivaldybei svarbu kiekviena alytiškių darbo vieta, darome ir darysime viską, kad jos būtų išsaugotos. Apgailestaujame, kad verslininkas į susitikimą neatvyko. Gaila, kad tapote situacijos įkaitais, tačiau svarbiausia, kad rastume sprendimą“, - kalbėjo miesto meras Nerijus Cesiulis.

 

Kelios dešimtys Jazminų gatvėje esančiame prekybos paviljone dirbančių smulkiųjų verslininkų savivaldybės duris pradėjo varstyti po to, kai sulaukė žinios, jog nuo šių metų rugpjūčio 9 dienos paviljonas (nuotr. apačioje), esantis greta Jazminų turgavietės ir priklausantis bendrovei „Glass Market“, bus uždarytas.

 

 

Tokį sprendimą įmonė „Glass Market“ viešai teigė priėmusi kaltindama savivaldybę žlugdant įmonės veiklą. Jazminų gatvėje esančiame prekybos paviljone iš viso prekiauja apie pusšimtis smulkiųjų verslininkų. Tad sunerimę dėl savo darbo vietų ir pajamų šaltinio, jie ir kreipėsi į miesto merą Nerijų Cesiulį.

 

Kadangi viena bendrovė pranešė užtrenkianti duris prekybininkams, savivaldybės vadovai pasiūlė derėtis su kita – „Alytaus prekyba“, kuriai priklauso Jazminų ir Jotvingių turgavietės.

 

Būtent su šios įmonės vadovu Viliumi Gaveliu antradienį ir turėjo įvykti susitikimas savivaldybėje, kuriame buvo tikimasi aptarti susiklosčiusią situaciją, prašant suteikti prekybos vietas į gatvę metamiems prekiautojams.

 

Tačiau derybos neįvyko, mat V. Gavelis į savivaldybę atvyko, tačiau, matyt, pabūgęs prekybininkų desanto, į salę, kurioje vyko susitikimas, taip ir neužėjo.

 

Nepaisant to, savivaldybėje susirinkę prekybininkai dėkojo merui už skirtą laiką ir norą padėti sprendžiant jų problemas.

 

„Mes visi esame alytiškiai. Mūsų jau ne tiek daug ir belikę. Jeigu mes priimsime neprotingus sprendimus, situacija tik dar labiau pablogės“, - kalbėjo N. Cesiulis.

 

  

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai