Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Miesto švietimo vairą į savo rankas ima atgal sugrįžęs V. Valūnas

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:12, 2019-06-04
V. Valūnas.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Po daugiau kaip dvejų metų pertraukos dirbti į Alytaus miesto savivaldybę sugrįžo Vytuolis Valūnas. Jis, kaip ir anksčiau, vadovaus Švietimo ir sporto skyriui. Kolegos V. Valūną pasitiko su sveikinimais, o jam pačiam atrodo, kad laikas iki sugrįžimo lėkte pralėkė.

 

„Nors iš tikrųjų jau praėjo daugiau kaip dveji metai. Iš darbo Alytaus miesto savivaldybėje išėjau 2017 metų kovo 6 dieną. O dabar į Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pareigas grįžau tarnybinio kaitumo būdu“, - sakė V. Valūnas.

 

Pusantrų metų jis dirbo Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju. Birželio 3-ioji buvo paskutinė jo darbo diena šiose pareigose.

                                                          

Pasiteiravus apie tikslus ir uždavinius, kuriuos sau išsikėlė sugrįžęs į Alytų, V. Valūnas teigė, kad uždavinius jam iškėlė žmogus, kuris pakvietė jį sugrįžti.

 

„Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis įvertino mano patirtį, įgyvendintas pertvarkas, esminius pokyčius švietimo srityje. Žinoma, situacija kinta. Ir aš džiaugiuosi vėl galėdamas imtis darbų ir prisidėti prie palankių sprendimų priėmimo“, - kalbėjo V. Valūnas.

 

Nors darbo Alytaus miesto savivaldybėje diena – dar tik pirmoji, jis jau vos suspėja atsakinėti į skambučius, priiminėti žmones. Jau rytoj V. Valūno laukia ir komandiruotė.

 

AlytusPlius.lt primena, kad iš tuomečio Švietimo skyriaus vedėjo pareigų V. Valūnas 2017 metų kovo pradžioje pasitraukė po švietimo bendruomenėje kilusio skandalo dėl paviešinto švietimo tinklo pertvarkos plano juodraščio.

 

Tąkart V. Valūną „ant kilimėlio“ pasikvietė buvęs meras Vytautas Grigaravičius, kuris rekomendavo V. Valūnui trauktis iš užimamų pareigų, o ilgametis miesto švietimo strategas tą ir padarė.

 

 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra