Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Miesto sode „pasidarbavo“ vandalai: ant memorialo išpiešė raudonus ženklus

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:16, 2021-10-12
Vandalų „paženklintas“ memorialas.
Nuotraukos iš rubrikos „Tvarkau Alytų“.

Miesto sode, prie memorialo „Nurimęs varpas“ apsilankiusius alytiškius antradienį pribloškė čia pamatytas vaizdas. Kažkas ant memorialo pripiešė keistų ženklų. Atsirado teigiančių, kad ženklai panašūs į tam tikrus satanizmo simbolius.

 

Apie vandalų „paženklintą“ memorialą visai neseniai sužinojo ir Alytaus miesto savivaldybės darbuotojai.

 

„Pamačiau, kad gyventojai šią problemą yra užregistravę rubrikoje „Tvarkau Alytų“. Be abejonės, tie ženklai bus nuvalyti. Neįsivaizduojama, kam kyla rankos taip pasielgti. Tai vertinčiau kaip visišką chuliganizmą“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

 

Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas informavo, kad teritoriją, kurioje stovi memorialas, dalinai stebi vaizdo stebėjimo kameros. Tad tikėtina, kad pažeidėjas bus nustatytas ir sulauks atitinkamos atsakomybės.

 

„Peržiūrėsime vaizdo įrašus ir matysime, kas juose užfiksuota. Kol kas nėra aišku, kuriuo metu tai buvo padaryta. Bendradarbiaujame ir su policijos pareigūnais, jeigu jiems reikės informacijos, tuomet perduosime, ką turime“, - kalbėjo R. Vitkauskas.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai