Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Miesto centras: prie užrakintų tualeto durų – „dovanėlė“

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:00, 2022-12-04
Tualetai Alytaus miesto centre.

Miesto parke ėjusį alytiškį nemaloniai nustebino prie neseniai pastatyto viešojo tualeto pamatytas vaizdas. Šalimais jo sienos buvo pridergta, mėtėsi panaudotas tualetinis popierius. 

 

„Spėju, kad „reikalo“ prispirtas žmogus tiesiog niekaip negalėjo patekti į tualetą, mat patikrinau duris – ir jos buvo užrakintos“, – apie ketvirtadienį nutikusią situaciją pasakojo alytiškis.

 

Vyras teigė nesuprantantis, kodėl žiemos metu tualetas užrakinamas.

 

„Vaikščiojant Miesto sode, miesto centre, tokių vaizdų matyti nesinori. Tačiau tai tik parodo problemą – tualetas pastatytas, bet užrakintas, tai kaip juo pasinaudoti?“ – svarstė gyventojas.

 

Apie situaciją pasiteiravus Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus specialistų, skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė teigė, jog situacija yra išties nemaloni.

 

„Minimas tualetas vasarą buvo ne vieną kartą smarkiai apniokotas, todėl neatmestinas variantas, kad šis incidentas – chuliganiškas veiksmas, kadangi Miesto parke yra du biotualetai tose vietose, kuriose jie stovėjo jau daug metų, o šis tualetas pastatytas dar tik vieni metai“, – komentavo P. Raškauskienė.

 

 

Ji paaiškino ir atkreipė dėmesį, kad tualetai užrakinti todėl, jog jie yra pajungti prie vandentiekio, o žiemos metu, esant žemai temperatūrai – vanduo užšąla, todėl tualetais naudotis negalima. 

 

„Analogiška situacija yra ir Jaunimo parke. Konteineriniai tualetai žiemą atjungiami kiekvienais metais, naudojimuisi pastatomi biotualetai: Jaunimo parke – šalia konteinerinio tualeto, Miesto parke – tose vietose, kur ir stovėdavo ankščiau“, - informavo Miesto ūkio skyriaus vedėja.

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai