Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Miestelyje lakstantis šuo šiurpino vaikus: tašką padėjo policijos pareigūnai

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:32, 2023-08-29
Iš kairės: policijos pareigūnai R. Slančiauskas, M. Ramanauskas.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Dzūkijoje esančiame miestelyje žmones ėmė šiurpinti palaidas lakstantis šuo. Pirmadienį jis savo agresyviu elgesiu labai išgąsdino stadione žaidusius vaikus. Kaip paaiškėjo, savo augintinį laisvai bėgioti viešose vietose paleidžia miestelio gyventoja, kuri nereaguoja į prašymus šunį prisirišti. Tad po vakarykščio įvykio neapsikentusi vaikų mama iškvietė policijos pareigūnus.

 

„Apie 18.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Šeštokų miestelyje, laksto didelis, palaidas šuo. Pagalbos kreipėsi moteris, kuri informavo, jog su savo dviem mažamečiais vaikais atėjo į stadioną. Tuomet ji pastebėjo šalia stadiono einančią garbaus amžiaus to paties miestelio gyventoją, kuri paleido laisvai lakstyti savo šunį. Šis pribėgo prie vaikų, garsiai lojo, elgėsi agresyviai, todėl vaikai patyrė išgąstį. Šuo lakstė prie pašalinių žmonių, keldamas jiems pavojų“, - pasakojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Pranešėja tvirtino, kad šuns šeimininkę bandė sudrausminti, tačiau ši nereagavo. Žmonės teigė, kad ji taip be priežiūros lakstyti augintinį paleidžia nebe pirmą kartą.

 

Laimei, į įvykio vietą greitai atskubėjo policijos pareigūnai, kurie nesunkiai nustatė šuns šeimininkę. 74 metų moteris pripažino, kad padarė pažeidimą. Jai už netinkamą gyvūno priežiūrą buvo paskirta 15 eurų bauda pagal ANK 346 str. 1 d..

 

Policijos pareigūnų pagalbos sulaukusi vaikų mama dėkojo jiems už greitą reagavimą. Džiaugėsi, kad dabar tiek vaikams, tiek suaugusiems bus saugu ir nereikės baimintis nevaldomo šuns.

 

Po įvykio moteris policijos komisariatui parašė dėkojanti už pareigūnų geranoriškumą, žmoniškumą, suteiktą pagalbą. Tąkart į įvykio vietą atvyko Alytaus apskr. VPK Lazdijų RPK Reagavimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Slančiauskas ir Alytaus apskr. VPK Lazdijų RPK Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Marius Ramanauskas.

 

Policija dar kartą primena, kad kiekvienas gyvūno augintojas privalo atsakyti už savo augintinį ir pasirūpinti tinkama jo priežiūra, užtikrinant, kad jis nekeltų pavojaus aplinkiniams žmonėms.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai