Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Meras A. Vrubliauskas susitiko su V. Grigaravičiumi

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:12, 2023-02-10
Meras A. Vrubliauskas (kairėje) kartu su buvusiu Alytaus miesto meru, buvusiu Lietuvos policijos generaliniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su buvusiu Alytaus miesto meru, buvusiu Lietuvos policijos generaliniu komisaru Vytautu Grigaravičiumi. Jis sveiksta po prieš metus atlikto širdies persodinimo, bet aktyviai domisi politika, ūkiniais projektais, žmonių gyvenimo pokyčiais, nors pats politinėje veikloje nedalyvauja.

 

„Sulaukiau brangaus svečio, po ilgo nesimatymo susitikau su Vytautu Grigaravičiumi, kuris man yra žmogus legenda“, – socialiniuose tinkluose žinute apie susitikimą pasidalino meras A. Vrubliauskas.

 

Pasak Alytaus rajono savivaldybės vadovo, V. Grigaravičius yra pavyzdys kaip policijos pareigūnas, pakilęs iki generolo, tapęs Lietuvos policijos generaliniu komisaru. Žmogus, palikęs gražų pėdsaką kaip Alytaus miesto meras. Ir pavyzdys – kaip kovotojas, nepalūžęs po sunkios ligos, toliau sportuojantis, aktyviai gyvenantis, besidomintis ne tik Alytaus rajono, miesto, bet ir Lietuvos reikalais.

 

Susitikimo metu A. Vrubliauskas ir V. Grigaravičius kalbėjosi įvairiomis temomis – nuo realybe tampančių planų atgaivinti Nemuno laivybą, iki greitosios medicinos pagalbos tinklo išplėtimo Alytaus rajone, kelių tvarkymo ir kitų dalykų, žinoma, ir apie sveikatą.

 

„Aš jam linkėjau sveikatos, ir jis man palinkėjo nepamiršti, kad visi reikalai svarbūs, vis dėlto, svarbiausia – sveika širdis“, – sako A. Vrubliauskas.

Komentarų nėra