Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 285

Meras A. Vrubliauskas: „Rūpinamės greitosios darbuotojų apsauga“

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas  •    •  12:21, 2020-03-26
Apsilankymo GMP stotyje metu.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Reaguodamas į naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą mieste bei pasigirstančias žinutes, neva greitosios medicinos pagalbos darbuotojai neturi apsaugos priemonių, šįryt lankiausi Alytaus greitosios medicinos pagalbos (GMP) stotyje.

 

Informuoju, kad apsaugos priemonių užtenka mažiausiai 10 dienų, o dėl šių papildymo – rūpinasi ir savivaldybė, didesnis reikiamų priemonių kiekis turėtų būti atvežtas kitą savaitę.

 

Visoje Lietuvoje trūksta apsaugos priemonių, tačiau šią dieną greitosios medicinos pagalbos darbuotojai apsaugos priemonių turi pakankamai. Suprantu, jog įtampa ir nerimas jaučiami kaskart vykstant į iškvietimą, tačiau raginu ir labai prašau išlikti ramius ir sąmoningus, o visuomenėje skleisti objektyvią informaciją. Dedame visas pastangas medikams suteikti reikiamas apsaugos priemones, kad šie galėtų rūpintis mūsų gyvybėmis ir sveikata, saugokime vieni kitus.

 

Susitikimo metu dar kartą aptarėme įstaigos poreikius, įvertinome jau pateiktus užsakymus.

 

Dedu pastangas, kad tyrimas dėl koronaviruso kiek įmanoma greičiau būtų atliktas visiems greitosios darbuotojams, apžiūrėjau du naujus automobilius, kurie užtikrins dar operatyvesnį medikų darbą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai