Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Meras R. Malinauskas. Jūra Druskininkuose bus!

AlytusPlius ir Druskininkų savivaldybės inf.  •    •  11:01, 2023-11-07

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas skelbia, jog jūra šiame kurorte bus.

 

„Giedras ir saulėtas dangus, + 30, smėlio kopos ir palmės, 2 metrų aukščio bangomis skriejantys banglentininkai, baro terasoje laiką linksmai leidžianti kompanija, ant gultų ramiai knygas skaitantys poilsiautojai – šis vaizdelis ne iš kelionės. Tai – būsima druskininkiečių ir kurorto svečių kasdienybė, jūra po stogu su surfingo bangų baseinu, kurio projektą vakar aptariau su užsienio kompanijos White Water West ekspertais“, - skelbia Druskininkų meras.

 

Šią idėją R. Malinauskas aptarė su iš Kanados atskirdusiu kompanijos White Water West vadovu Anthony Marinakis, iš Vokietijos atvykusiu verslo vadybininku Sirko Adler ir atstove Lenkijoje ir Baltijos Šalyse Ana Vojdala.

 

„Mūsų tikslas – šalia žiemos komplekso Snow Arena įkurti unikalų vandens ir pramogų centrą, kuriame būtų baseinai, poilsio oazės, padėlio aikštelės, akrobatinis slidinėjimas, alpinizmo sienos, paplūdimys, jūra, kitos pramogos ir vienintelis Europoje ištisus metus veikiantis bangų baseinas po stogu, skirtas vis labiau populiarėjančio banglenčių sporto mėgėjams ir profesionalams, su reguliuojamais bangų aukščiais, formomis ir dažniu“, - sako R. Malinauskas.

 

Anot jo, tie, kurie svajoja išmokti plaukti banglente, galės tai padaryti Druskininkuose, tie, kurie jau moka – galės tobulinti įgūdžius 2 metrų aukščio bangose, o tie, kurie ieško ramaus poilsio galės nuo gultų ar baro terasos grožėtis nuostabia pakrante.

 

Meras su projektuotojais diskutavo dėl techninių klausimų, energetinių sąnaudų, net Lietuvos klimato ypatumų – projektuojant tokį išskirtinį pramogų kompleksą labai svarbu net mažiausios detalės.

 

„Su komanda aplankėme ne vieną bangų baseiną užsienyje tam, kad galėtume įvertinti, kas padaryta gerai, o ką, mūsų akimis, būtų galima tobulinti. Norime, kad Druskininkų jūra atitiktų aukščiausius standartus“, - sako R. Malinauskas.

 

Kompanijos White Water West ekspertai esą kaip tik baigia vieną iš savo projektų ir jau kitų metų pradžioje duris atvers pagal naujausias technologijas įrengtas bangų baseinas Miunchene po atviru dangumi.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai