Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

In memoriam mokytojai Irmai Čeplinskienei

  •    •  15:40, 2021-10-27

Su giliu liūdesiu pranešame, kad 2021 m. spalio 26 d. netikėtai į Amžinybę iškeliavo fizinio ugdymo mokytoja Irma Čeplinskienė. Mokytoja Irma buvo energinga, linksma, veikli asmenybė,  tikros sportininkės pavyzdys daugeliui jaunų žmonių. Ji jaunimą įkvėpė dalyvauti įvairiose sporto varžybose, ragino grūdinti ne tik savo kūną, bet ir sielą, skatino gyventi prasmingai – kartu su mokiniais ir kolegomis kiekvienais metais dalyvavo kraujo donorystės akcijose.

 

Mokytoja Irma Čeplinskienė gimė 1969 m. rugpjūčio 24 d. Alytuje. Baigusi Alytaus Dainavos vidurinę mokyklą, studijavo Šiaulių pedagoginiame institute. 1992 m. įgijusi pradinių klasių ir kūno kultūros mokytojos specialybę grįžo į gimtąjį Alytų. Po studijų dirbo Dainavos vidurinėje mokykloje, o nuo 1998 rugsėjo 1 d. jau daugiau kaip dvidešimt metų kūno kultūros mokė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje.

 

Visų atmintyje mokytoja ilgam išliks kaip aktyvi sporto visuomenininkė. Ji nuolatos dalyvavo asociacijos ,,Sportas visiems“ renginiuose, festivaliuose, vadovavo moterų tinklinio komandai. Kaip komandos narė mokytoja Irma daugelį metų atstovavo gimtajam miestui įvairiose tinklinio varžybose. Taip pat ji ne vienerius metus buvo turnyro ,,Sugrįžę paukščiai“, į kurį iš įvairiausių pasaulio kampelių atvykdavo buvę mokiniai, vyriausioji sekretorė. Daug mokytojos savaitgalių prabėgo teisėjaujant sporto varžybose. Su Alytaus miesto fizinio ugdymo mokytojais nuolat dalijosi savo patirtimi, buvo miesto metodinio būrelio pirmininkė. Už kūrybingą, nuoširdų ir sąžiningą darbą mokytoja ne kartą apdovanota Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo bei gimnazijos direktoriaus padėkos raštais. Mokytoją Irmą Čeplinskienę mokiniai visada vertino ne tik už naujoves fizinio ugdymo pamokose, bet ir nuoširdų, šiltą bendravimą.

 

Mokytoja Irma su vyru Linu užaugino du sūnus, sulaukė dviejų vaikaičių. Ir kai atrodė, kad dar tiek visko prieš akis, gyvenimas netikėtai nutrūko…

 

Nuoširdžiai užjaučiame mokytojos Irmos Čeplinskienės šeimą. Palaikome sunkią valandą ir kartu liūdime.

 

Mišios už velionę aukojamos spalio 29 d. 18.00 val. Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje.

 

Velionės urna šarvojama spalio 30 d. nuo 11 val. „Skausmo užuovėjoje“ (Rūtų g. 65, Alytus).

 

Laidotuvės vyks spalio 31 d. 12.00 val.

 

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos bendruomenė

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai