Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Medicinos centras Alytuje siūlo naują paslaugą: išbandę klausia, kokį stebuklą sulašinote

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:11, 2023-01-21
Medicinos centre „TESTAMIDĖ“ – aukščiausio lygio medicininės paslaugos ir aptarnavimas be jokių eilių.
AlytusPlius.lt nuotr.

Negaluojant ar kamuojant skausmams, žmonės pagalbą tikisi gauti čia ir dabar, bet kartais realybė būna kitokia. Neretai išsigąstama išgirdus, kiek teks laukti vizito pas gydytoją ar reikiamo tyrimo, kai, regis, svarbi – kiekviena akimirka, o atsakymų norisi kuo greičiau.

 

Kiekvienas žino, nėra nieko brangiau už savo bei artimųjų sveikatą, ir laikas šiuo atveju – ne visuomet pats geriausias palydovas. Tad Alytuje neseniai duris pravėrusio medicinos centro „TESTAMIDĖ“ medikų komanda pasiruošusi padaryti viską, kad kokybiška medicininė pagalba būtų suteikta be jokių eilių, o taip pat Dzūkijos sostinėje pristato naujovę – intraveninę terapiją, kuri kaipmat gali pastatyti ant kojų, suteikti jėgų ir sugrąžinti gerą savijautą.

 

 

Pirmas žingsnis – į Alytų

 

Naujasis medicinos centras „TESTAMIDĖ“ mieste veikia jau dvi savaites. Pastebėję naują iškabą, alytiškiai užeina, teiraujasi, domisi paslaugomis. Nemažai gyventojų jas jau spėjo ir išbandyti.

 

„Džiaugiamės, kad toji pradžia tikrai nuteikia optimistiškai. Žmonės sako, jog Alytuje to seniai reikėjo. Vadinasi, esame pačiu laiku", - teigia šeimos gydytojas, medicinos centro „TESTAMIDĖ“ bendrasavininkas Aurimas Baliulis.

 

Nors „TESTAMIDĖS“ pavadinimas daugeliui jau gali būti girdėtas – ji 36 skirtingose vietose Lietuvoje teikė COVID testavimo paslaugas, tačiau toks medicinos centras yra pirmasis, ir atidarytas jis būtent Alytuje.

 

Šeimos gydytojas Aurimas Baliulis.

 

„Dzūkijos sostinėje mums sekėsi gerai. Gyventojai ir pats miestas paliko kuo geriausią įspūdį, ir intuityviai pajautėme, kad startas turi būti čia. Žinojome, jog tokių paslaugų Alytuje pasigendama, tad, subūrę profesionalų komandą, išties galime žmonėms pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas ir aptarnavimą, remdamiesi savo ilgamete darbo patirtimi, žiniomis, įžvalgomis“, - pasakojo A. Baliulis.

 

Jam kone dešimt metų teko darbuotis ir skubios pagalbos skyriuje. Tad kaip pats sako – yra matęs įvairiausių situacijų. Tai – vieta, kur suktis turi greitai, ilgų svarstymų ir dvejonių būti negali.

 

Sukaupta patirtis leido susikurti aiškią viziją, ko reikia pacientams, ko jie tikisi, koks turi būti tas paslaugų paketas, kuris klientui garantuotų kokybę, operatyvumą ir aukšto lygio aptarnavimą.

 

Ilgametė patirtis parodė, kas svarbiausia pacientams

 

A. Baliulis jau aštuntoje klasėje žinojo, kad suks medicinos keliu. Stimulą tam davė mama, Kauno klinikose dirbusi slaugytoja ir neretai sūnų taip pat pasiimdavusi į darbą.

 

Per savo darbo metus medikas įsitikino, kad sunegalavus, pacientams išties rūpi, kaip jie aptarnaujami, kaip su jais bendraujama. Svarbu, kad paslaugos būtų kokybiškos, greitos. Ir kartais žmonės verčiau renkasi privatų sektorių, kadangi kitur yra nepateisinami jų lūkesčiai, o be to – taupomas laikas: nėra kada vaikščioti nuo vieno prie kito kabineto durų ir vis laukti.

 

Pasak A. Baliulio, kiekvienas yra laisvas rinktis, atsižvelgdamas į savo galimybes, poreikius. „Na, o mūsų pareiga užtikrinti paslaugų kokybę ir pateisinti kliento lūkesčius, ką mes ir darome“, - sakė medikas.

 

 

Nauja paslauga gerą savijautą užtikrina akimirksniu

 

Medicinos centras „TESTAMIDĖ“ – vienintelė vieta Alytuje, kur oficialiai teikiama intraveninė terapija  – žinoma kaip pats efektyviausias būdas greitai pagerinti savijautą. Pasikonsultavus su gydytoju ir atlikus reikiamus kraujo tyrimus, intraveninio kateterio pagalba, lašinių būdu, įvedami reikiami medikamentai.

 

Jei žmogus jaučiasi išsekęs, nedarbingas, kamuojamas nuovargio, negyvybingas, nori atgauti jėgas po ligos, streso – „TESTAMIDĖJE“ galima operatyviai organizmą papildyti reikiamais vitaminais, mineralais, elektrolitais, atstatyti skysčių balansą.

 

Gyvenimo tempas spartus, ir žmonės darbų sūkury neretai nesuspėja pasirūpinti tinkama mityba, laiku vartoti vitaminus – tokiu atveju jų įsisavinimas užtrunka, o efekto reikia laukti ilgai. Visai kas kita, kai reikiamos medžiagos sulašinamos intraveniniu būdu. Klinikoje netgi yra išskirta atskira paslauga – vitaminų kokteiliai: greita, efektyvu, užtikrinta.

 

Intraveninė terapija pravarti ir puolant virusams: laiku sulašinus reikiamų medikamentų, ligos galima išvengti ar bent jau sumažinti jos simptomus. Pacientams atsistatyti dažnai prireikia ir po sunkių ligų, vaistų vartojimo, kada net ir ligai pasibaigus, dar juntami jos padariniai.

 

Medicinos centre „TESTAMIDĖ“ gydytojas gali sudaryti bei paskirti ir individualią intraveninę terapiją, atsižvelgdamas į konkrečius paciento nusiskundimus, jo būklę, tyrimų rezultatus, ir pritaikęs tai, ko tuo metu jo organizmui labiausiai reikia, kad žmogus pasijustų geriau.

 

Medikai taipogi taiko organizmą detoksikuojančias terapijas, kurios reikalingos po antibiotikų ar alkoholio vartojimo.

 

Kalbant apie pastarąjį, svarbu paminėti, jog teikiama detoksikacijos, o ne išblaivinimo paslauga. Tad pacientas turi atvykti bent parą nevartojęs alkoholio ir sąmoningas.

 

 

Medicinos centre galima rinktis ir išskirtinai grožio puoselėjimui skirtų terapijų – norint išlaikyti gražią, sveiką plaukų, odos, nagų išvaizdą, būklę, ir siekiant greitų rezultatų. Intraveninė terapija pravarti ir intensyviai sportuojantiems žmonėms, kada būtina organizmą papildyti reikiamais elementais.

 

„TESTAMIDĖJE“ yra galimybė rinktis vienkartinę terapiją, o ilgalaikiam rezultatui pasiekti, pasikonsultavus su gydytoju – taip pat galima pritaikyti ir kelių procedūrų ciklą.

 

Be to, medicinos centre taikomos ne tik atstatomosios (vitaminų, mikroelementų), bet ir gydomosios intraveninės terapijos, kada yra sulašinami vaistai. Tai ypač praverčia, kai pacientą kamuoja lėtinės ligos, jis skundžiasi nugaros skausmais, laukia klubo sąnario protezavimo ir kt.

 

„Tokiais atvejais žmogus bent jau kurį laiką gali pagyventi be skausmų. O kalbant apie nugarą, kai kas juokais netgi teiraujasi, kokį stebuklą čia sulašinome, kad taip pagerėjo. Visi žinome, kad geriamieji vaistai nuo uždegimų kenkia skrandžiui, virškinamajam traktui, o intraveninė terapija leidžia nuo to apsisaugoti“, – kalbėjo šeimos gydytojas A. Baliulis.

 

Intraveninės terapijos atliekamos sėdint patogiuose, moderniuose krėsluose, klientui pageidaujant – gali būti įjungiamas televizorius.

 

 

Su sveikata eksperimentuoti negalima!

 

Kaip teigia „TESTAMIDĖJE“ dirbančių medikų komanda, intraveninės terapijos nauda – akivaizdi, tačiau visiems privalu žinoti, kad ji gali būti skiriama tik su gydytojo priežiūra, atlikus reikiamus kraujo tyrimus. Kitu atveju – padėtis gali dar pablogėti.

 

„Ne paslaptis, kad kartais slaugytojų prašoma lašines pastatyti ir medikamentus sulašinti namuose. Tai – tiesiog yra eksperimentas su savo sveikata. Pats esu matęs, deja, labai skaudžių atvejų, kuo tai baigiasi. Dar ir dar kartą kartoju, tokios procedūros – tik su gydytojo priežiūra, konsultacija, įstaigoje, atlikus reikiamus tyrimus. Nes iš kur mes galime žinoti, ko mums trūksta, ko per daug, ir ar taip eksperimentuodami nepasidarysime meškos paslaugos“, - kalbėjo šeimos gydytojas.

 

 

„TESTAMIDĖJE“ visos procedūros atliekamos saugiai, su gydytojo priežiūra, įsigilinant į paciento nusiskundimus, anamnezę. Taip pat čia teikiama šeimos gydytojo konsultacijos paslauga – tiesioginė ir nuotolinė, išrašomi el. receptai, atliekami bendrieji ir kompleksiniai kraujo tyrimai. O svarbiausia – neteks ilgai laukti! Kraujo tyrimų atsakymai būna žinomi jau tos pačios dienos vakarą, o skubos tvarka, už papildomą mokestį – atsakymus galima sužinoti vos per valandą.

 

Medicinos centre „TESTAMIDĖ“ greitu metu pradės dirbti ir kardiologas, dermatovenerologas, planuojama įdarbinti ir psichiatrą, kuris taikytų gydymą nuo priklausomybių, tad komanda dar plėsis, ir paslaugų spektras didės. Taip pat pacientai teiraujasi, ar bus galimybė prie šios įstaigos prisiregistruoti. Tikėtina, kad jau kovo mėnesį tą padaryti bus galima, tačiau galios tam tikra tvarka.

 

„Nesiorentuojame į standartines šeimos medicinos klinikas. Mūsų kryptis – kitokia. Subūrėme profesionalią medikų komandą ir esame pasirengę gyventojams suteikti profesionalias paslaugas“, - taigė A. Baliulis.

 

Medicinos centras „TESTAMIDĖ“:

 

Naujoji g. 54-81, Alytus

 

Tel.: +370 607 77 724

 

El.p.: info@testamide.lt

 

FB.: https://www.facebook.com/covidtestavimas

 

https://www.testamide.lt/

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 21/01/23