Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

„McDonalds“ vadovų žvilgsniai krypsta į Alytų – pirmasis vizitas

alytusplius.lt inf.  •    •  15:25, 2019-11-07
"McDonalds" atstovai susitiko su Alytaus miesto vadovais.
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Ambicijų tapti universitetiniu, jaunoms šeimoms patraukliu miestu turintis Alytus sulaukia vis didesnio galimų investuotojų dėmesio. Ketvirtadienį Dzūkijos sostinėje apsilankė ir su miesto savivaldybės vadovais susitiko „McDonalds“ restoranų tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Premier Restaurants“ atstovai.

 

„Tai buvo žvalgybinis pažintinis vizitas, kurio metu verslininkams pristatytas mūsų miestas, jo galimybės, parodytos vietos, kurios galėtų būti patrauklios jų verslo plėtrai. Kalbėti apie investicijas ir restoranų statybas Alytuje dar anksti – tai tik pirmas susitikimas, po kurio seks svarstymai ir, tikėkimės, sprendimai“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Šarūnas Klėgeris.

 

Jo teigimu, „McDonalds“ atstovus domina galimos vietos statyboms prie  pagrindinių miesto gatvių, kur yra didžiausi vietinių gyventojų ir turistų srautai. Kelios tokios vietos jiems buvo parodytos.

 

„Tai, kad investuotoja domisi mūsų miestu, atvažiuoja čia, norėdami viską pamatyti patys, nuteikia labai pozityviai“, - kalbėjo Š. Klėgeris.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.