Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Marcinkonyse vyks Europos paveldo dienoms skirtas renginys

Rūta Averkienė  •    •  15:59, 2020-09-15
Marcinkonių stotis.
Rūtos Averkienės nuotr.

Rugsėjo 11-20 dienomis vykstantys Europos paveldo dienų Lietuvoje renginiai jau 27-tą kartą sieks atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros paveldą – mums atitekusį ankstesnių kartų palikimą. Šių metų Europos paveldo dienų tema – kultūros paveldas ir edukacija.

 

Varėnos rajone Europos paveldo dienoms skirtas renginys vyks rugsėjo 18 d. 10 val. Marcinkonyse.  Renginys „Pažintinis pasivaikščiojimas po Marcinkonių kaimą“ prasidės prie  Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos Marcinkonių lankytojų centro. Renginio metu bus lankomas parko lankytojų centras, etnografinė sodyba, geležinkelio stoties kompleksas ir kiti objektai. Renginys nemokamas. Kviečiami visi norintys dalyvauti ir susipažinti su didžiausio Lietuvos kaimo istorija ir įdomybėmis.

 

Organizatorius, kuris suteiks daugiau informacijos  – Varėnos rajono savivaldybės administracijos, Kultūros ir   sporto   skyriaus   vyr.   specialistas   Saulius   Korocejus,   tel.   Nr.   (8   310)   32 014, el.p.: saulius.korocejus@varena.lt

 

Bendraorganizatorius: Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija.

 

Paveldas nuolat šalia mūsų, tik ne visada įvertintas, pažintas. Europos paveldo dienos – puikus būdas mums visiems prisiminti, kokį turtą turime. Kadangi šių metų Europos paveldo dienų tema – kultūros paveldas ir edukacija, tad daugelis renginių leis iš arčiau patyrinėti, savo rankomis kartu su restauratoriais prisiliesti prie paveldo objektų, susipažinti su senosiomis statybos technologijomis, pastatų puošybos tradicijomis.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai