Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ligoninėje – naujas, ypač modernus rentgeno aparatas

Lazdijų rajono savivaldybės informacija  •    •  14:55, 2022-12-09
Aparatą bus galima nusivežti į ligoninės priimamajį, reanimacijos ar kitas palatas.
Lazdijų rajono savivaldybės nuotr.

Lazdijų ligoninėje – džiugus metas. Ją ką tik pasiekė naujas ypač modernus portatyvinis rentgeno aparatas. Analogiškus aparatus, pasak ligoninės direktoriaus Vladimiro Jelisejevo, kol kas turi tik Santaros ir Kauno klinikos.

 

„Šis aparatas galutinai išsprendė visas rentgeno kabineto problemas. Nes tas, kurį turime, kartais išeidavo iš rikiuotės Tada keletui dienų likdavome be tokios mums ypač svarbios ir reikalingos aparatūros. Dabar jau tikrai turėsime puikų, labai modernų kabinetą: aprūpintą puikia įranga, suskaitmenintą. Tai reiškia, jog bet kurio skyriaus ligoninės gydytojas, kuriam to reikia, galės savo kompiuteryje matyti ligonio būklę“, – sakė Vladimiras Jelisejevas.

 

Naujasis portatyvinis rentgeno aparatas ypač patogus dėl to, kad nereikės sunkių ligonių vežioti į rentgeno kabinetą – aparatą bus galima nusivežti į ligoninės priimamajį, reanimacijos ar kitas palatas.

 

Šias metais rajono savivaldybės tarybai skyrus lėšų, ligoninė įsigijo naują kolposkopą, audiometrą, ginekologinę kėdę, funkcinių lovų. Portatyvinis rentgeno aparatas įsigytas atsakingai vykdant viešuosius pirkimus ir sutaupius lėšų iš kitų šiais metais vykdytų viešųjų pirkimų.