Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Lietuvos kulkinio šaudymo čempionate - puikūs Alytaus SRC startai

Karolis Latauskas  •    •  11:17, 2020-02-27
Autoriaus nuotr.

Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais komandinis – asmeninis čempionatas.

 

Puikiai šiose varžybose startavo Alytaus SRC sportininkai. Pirmąją dieną varžėsi pistoleto rungties šauliai. Pirma Alytaus komanda (Kęstutis Bilius, Giedrius Biconas ir Artūras Jermalavičius) iškovojo antrąją vietą.

 

Antra komanda (Ugnius Dzikunskas, Domantas Sodaitis ir Edvinas Aponas) liko penkti iš trylikos komandų.

 

Moterys (Lina Zajančkauskienė, Ugnė Vaickelionytė ir Ūla Jezerskaitė) užėmė trečiąją vietą į priekį praleidę Vilniaus ir Kauno komandas.

 

Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Kęstutis Bilius finale iškovojęs antrąją vietą.

 

Artūras Jermalavičius po finalinio šaudymo liko ketvirtas. Lina Zajančkauskienė užėmė šeštąją vietą.

 

Antrąją čempionato dieną vyko šautuvo rungties varžybos.

 

Alytaus vyrų pirma komanda (Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas, Rokas Petkevičius) ir moterų komanda (Jūratė Česynaitė, Martyna Džapbarovaitė ir Agnė Pliaugaitė) tapo Lietuvos čempionais komandinėje įskaitoje.

 

Antra vyrų komanda (Nojus Bukleris, Rokas Zelianius ir Edas Adžgauskas) užėmė penktąją vietą. Asmeninėje įskaitoje į vyrų finalinį aštuntuką pateko net keturi alytiškiai. Geriausiai sekėsi Karoliui Giruliui - jis tapo Lietuvos čempionu. Pirmą kartą į prizininkų gretas pateko Rokas Petkevičius – jis užėmė trečią vietą. Kęstutis Petniūnas - ketvirtą, Nojus Bukleris – aštuntą vietą.

 

Iš moterų į finalą pateko Jūratė Česynaitė ir Martyna Džapbarovaitė. Jūratė po įtemptos kovos nusileido kaunietei Gretai Ramonaitei ir tapo vicečempione. Martyna liko aštuntoje vietoje. Tai buvo paskutinis startas prieš šį mėnesį įvyksiantį Europos čempionatą, kuris vyks Vroclave.  

 

Jame atstovauti Lietuvą vyks šeši sportininkai iš Alytaus: Martyna Džapbarovaitė, Jūratė Česynaitė, Ugnė Vaickelionytė, Kęstutis Bilius, Rokas Petkevičius ir Karolis Girulis.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra