Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

„Lidl“ planai Alytuje: ne tik naujas įvažiavimas, bet ir parduotuvė

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:37, 2019-06-17
„Lidl“ Alytus atrodo verslui perspektyvus miestas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytui labiau reikia naujų gamyklų nei naujų prekybos centrų, tačiau, jei yra norinčių steigti „prekybcentrius“, negi uždrausi? O norinčiųjų, regis, yra. 

 

Alytus įmonės „Lidl Lietuva“ atstovams verslo prasme atrodo perspektyvus miestas, ir jie neatmeta galimybės čia statyti antrąjį prekybos centrą.

 

Tokią nuomonę išgirdo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, pirmadienį su įmonės atstovais susitikęs aptarti antrojo įvažiavimo į jau esamą „prekybcentrį“ Jazminų gatvėje įrengimo galimybių.

 

„Lidl“ atstovai jau anksčiau yra pateikę siūlymų, kur būtų galima projektuoti naują įvažiavimą į prekybos centrą. Pirmiausia buvo svarstoma galimybė įvažiavimą įrengti iš Naujosios gatvės pusės, tačiau tuomet tektų ardyti Sveikatingumo taką, kurio sankasa yra įtraukta į kultūros vertybių registrą. Tad toks variantas buvo atmestas.

 

Vėliau buvo sumanyta įvažiavimą projektuoti nuo „Lidl“ iki Statybininkų gatvės arba per greta pėsčiųjų tako esančią žaliąją veją. Tačiau tam, kad įvažiavimas butų įrengtas tarp daugiabučių, pasipriešino gyventojai.

 

Tad dabar „Lidl“ ir vėl turi naują pasiūlymą – praplėsti Jazminų gatvę, įrengiant dar vieną juostą išvažiavimui iš Jazminų gatvės į Naująją gatvę. Šią galimybę įmonės atstovai pirmadienį aptarė su meru.

 

„Įmonė nori suvaldyti automobilių srautus ir tai yra suprantama. Dėl susidarančių spūsčių kyla nepatogumų ir vairuotojams, ir gyventojams, tad problemą reikia spręsti. Tačiau šiandien aš nedaviau jokio konkretaus atsakymo. Pirmiausia dėl pateikto pasiūlymo reikia išgirsti Saugaus eismo komisijos narių ir pačių gyventojų nuomonę, o tik paskui spręsti. Svarbiausia, kad būtų patogu žmonėms, ir turime į jų nuomonę įsiklausyti“, - po susitikimo sakė N. Cesiulis.

 

Su „Lidl“ atstovais buvo kalbama ne tik apie įvažiavimo įrengimą, bet ir diskutuojama apie plėtros Alytuje galimybes.

 

„Taip, įmonė Alytuje plėsti veiklą norėtų ir neatmeta galimybės čia turėti dar vieną prekybos centrą. Dėl plėtros jie klausė ir mano nuomonės. Mano manymu, Alytuje prekybos centrų jau užtektinai, čia kur kas labiau reikėtų gamyklų. Tą pasakiau ir „Lidl“ atstovams.

 

Tačiau, žinoma, jeigu įmonė norės plėstis, darys tai įsigytame sklype ar tam numatytose vietose, savivaldybė teisės prieštarauti neturės“, - kalbėjo meras.  

 

Artimiausiu metu savo pastebėjimus dėl minėto įvažiavimo įrengimo išsakys Saugaus eismo komisijos nariai, bus klausiama gyventojų nuomonės, o po to ieškoma palankiausio sprendimo.

 

                                                                                

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra